همدان2018

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 88
امروز: 677
هفته جاری: 43348
ماه جاری: 43348
تاکنون: 9988257
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   اجازه تحصيل دانش‌آموزان در مدارس آپارتماني و فاقد استحکام را نمي‌دهيم

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: به هيچ عنوان اجازه تحصيل دانش‌آموان در مدارس آپارتماني و فاقد استحکام را نخواهيم داد چرا که عدم استحکام بنا به هيچ وجه قابل قبول نيست.
    استاندار همدان مطرح کرد افزودن 900 تخت بيمارستاني؛ عايدي همداني‌ها از طرح تحول نظام سلامت+تصاويردرگالري

استاندار همدان با بيان اينکه طرح تحول نظام سلامت يکي از بهترين خدمات دولت تدبير و اميد بود، گفت: طرح تحول نظام سلامت در کشور و استان ما درخشيد، اين طرح از بهترين خدماتي است که دولت تدبير و اميد توانسته به مردم ارائه کند.
    معاون استاندار همدان: دولت گام هاي مهمي در حوزه جوانان برداشته است

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: دولت تدبير و اميد گام هاي مهمي در حوزه اشتغال، آموزش و ازدواج جوانان برداشته و دستاوردهاي اين رويکرد در اين استان مشهود است.
   43سالن نمايش در همدان براي پخش برنامه‌هاي جشنواره ملي پويانمايي آماده‌سازي مي‌شود

مديرکل امور اجتماعي استانداري همدان با بيان اينکه 43سالن نمايش در همدان براي پخش برنامه‌هاي جشنواره ملي پويانمايي آماده‌سازي مي‌شود گفت: دورافتاده‌ترين نقاط همدان از برنامه‌هاي جشنواره پويانمايي بهره‌مند مي‌شوند.
   رشد 25 درصدي کشف مواد مخدر در همدان

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان از رشد 25 درصدي کشف مواد مخدر در سال گذشته در استان خبر داد و گفت: کشف مواد مخدر نسبت به متوسط کشوري افزايش يافته است.
    همدان در حوزه سلامت در سطح ملي خدمات مي دهد+تصاويردرگالري

استاندار همدان گفت: اين استان در حوزه بهداشت و درمان به جايگاهي دست يافته است که به هموطنان ديگر مناطق کشور خدمات ارائه مي دهد.
   استاندار همدان با والدين شهيدان محمد و حسن قاسمي ديدارکرد

استاندار همدان به همراه نماينده ولي فقيه در استان، امام جمعه ملاير و جمعي از فرماندهان ارتش و سپاه در منزل شهيدان قاسمي حضور يافته و با والدين شهيدان قاسمي ديدار کردند
    استاندار همدان: 20 هزار و 716 شغل در همدان ايجاد شد

استاندار همدان گفت: با تدبير دولت دوازدهم 20 هزار و 716 شغل از سال گذشته تاکنون در اين استان ايجاد شده است که فراتر از تعهد اعلامي است.
    احياي واحدهاي توليدي همدان يک معجزه است

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: احياي واحدهاي توليدي راکد و نيمه کاره اين استان در حد يک معجزه است که بايد اين فعاليت ها به خوبي اطلاع رساني شود.
   استاندار همدان در ديدار با سفير چک در ايران: به لحاظ گردشگري آمادگي همکاري لازم با کشور چک را داريم+تصاويردرگالري

استاندار همدان در ديدار با سفير چک در ايران گفت:همدان آمادگي همکاري درهمه زمينه هابخصوص گردشگري راباکشورچک دارد
    استاندار همدان: ايران مرجع حمايت از مظلومان جهان شده است+تصاويردرگالري

استاندار همدان گفت: ايران مرجع حمايت از مظلومان جهان شده است و به پشتيباني از کشورهاي مسلمان و مظلوم افتخار مي کند.
    استاندار همدان: اجراي طرح گردشگري شهر زيرزميني سامن آغاز شود+تصاويردرگالري

استاندار همدان بر ضرورت آغاز فاز نخست طرح گردشگري شهر زيرزميني و دستکند سامن تاکيد کرد و گفت: پايان خردادماه امسال ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري همدان بايد اين طرح گردشگري را آغاز کند.
    استاندار همدان از شرکت فروسيليس آذرخش ملاير بازديد کرد+تصاويردرگالري

استاندار همدان عصر روز سه شنبه با حضور جمع کثيري از مديران استاني و شهرستاني از واحد صنعتي شرکت فروسيليس آذرخش در شهرک صنعتي جوکار ملاير بازديد کرد.
    استاندار همدان: چرخه توليد تا صادرات مبل منبت ملاير تکميل شود

استاندار همدان با اشاره به ايجاد نمايشگاه مبل و منبت در منطقه جوکار، بر لزوم تکميل چرخه توليد، فروش و صادرات مبل و منبت در ملاير تاکيد کرد.+تصاويردرگالري
   170 ميليارد تومان اعتبار به اشتغال روستايي استان همدان اختصاص يافت

سرپرست دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري همدان گفت: سال 96، 130 ميليارد تومان اعتبار با نرخ بهره شش درصد و 40 ميليارد تومان اعتبار با نرخ بهره هشت درصد به اشتغال روستايي استان همدان اختصاص يافت.
123
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.