9 بهمن 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 5702
هفته جاری: 33217
ماه جاری: 63821
تاکنون: 15138277
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   استان همدان رتبه اول کشور در پيشرفت پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي را کسب کرد

بر اساس اعلام دبيرخانه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي،استان همدان در ارزيابي 9 ماهه اول سال جاري، رتبه اول کشور در پيشرفت پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي را کسب کرد.
   معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان: بانک‌هاي خصوصي بيشتر با سياست‌هاي استان همراه شوند

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان با تأکيد بر اينکه بستر مديريتي بانک هاي استان مي‌تواند به سياست هاي توسعه‌اي استان کمک کند، گفت: انتظار داريم بانک هاي خصوصي بيشتر با سياست هاي استان همراه شوند.
   رئيس ستاد انتخابات استان همدان: اولويت ما تحقق خواست مردم است‌

رئيس ستاد انتخابات استان همدان گفت: اولويت ما تحقق خواست مردم است‌
   استاندار همدان: بانک‌ها بايد سهم بيشتري در توسعه استان داشته باشند

استاندار همدان گفت: بانک‌ها بايد سهم بيشتري در توسعه استان داشته باشند
   معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار: توسعه صادرات همدان نيازمند انسجام است

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري به توسعه صادرات همدان در سال آينده تاکيد کرد و گفت: افزايش سهم صادرات نيازمند انسجام و يکپارچگي بيشتري است.
   استاندار همدان: نگاه دولتمردان و مسئولان ملي کشوري به استان همدان، نگاهي مثبت و ويژه‌ است

استاندار همدان گفت: دليل نگاه ويژه مسئولان ملي به همدان بخاطر فرهنگ و تمدن استان همدان، مردمان با وقار و پيگيري مسئولين استان است.
   استاندار همدان: هيچ شخص يا مقامي بالاتر از قانون نيست

استاندار همدان گفت: همه گروه‌ها و اصحاب فرهنگ و هنر مورد حمايت قاطعانه دولت تدبير و اميد هستند و اجازه داده نمي‌شود که سليقه‌ شخصي بر فرهنگ و هنر استان اعمال نظر کند.
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.