18 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 2752
هفته جاری: 2754
ماه جاری: 225147
تاکنون: 16429902
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   استاندار همدان به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد: منشاء اصلاح و بهبود؛ اخبار اميد بخش و انتقاد دلسوزانه

استاندار همدان با صدور پيامي به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران با انعکاس اخبار اميدوارکننده و انتقادهاي دلسوزانه منشا اصلاح و بهبود امور استان هستند.
   شاهرخي مطرح کرد: بازگشت ارز کمک به دولت براي اداره کشور است

استاندار همدان با قدرداني از احساس مسووليت صادرکنندگان براي بازگشت ارز حاصل از صادرات گفت: عمل به تعهدات ارزي وظيفه فعالان اقتصادي و کمک به دولت براي اداره کشور است.
   استاندار همدان: درخشش پايگاه شهيدنوژه و پدافند شهداي سوباشي درحوزه دفاعي غرب کشور

سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان،به همراه معاون سياسي و امنيتي استانداري به مناسبت سالگرد شهادت سرلشگر خلبان عباس بابايي به شهرستان کبودرآهنگ سفر و از منطقه پدافند هوايي شهداي سوباشي و پايگاه شکاري خلبان شهيد نوژه بازديد کرد.
   استاندار همدان مطرح کرد: ضرورت تداوم تعهد و حسن خُلق مرحوم کاشي در رسانه‌هاي استان

مهندس شاهرخي، استاندار همدان در ديدار با خانواده مرحوم مهدي کاشي فعال رسانه‌اي، گفت: ضمن گرامي‌داشت خاطره مرحوم کاشي، فعال رسانه‌اي، ضرورت دارد حُسن خلق و تعهد آن مرحوم در رسانه‌هاي استان تداوم داشته باشد.
   استاندار همدان مطرح کرد: لغو محدوديت‌هاي 9گانه هفته اخير استان به جز تالارها و رستوران‌ها / 5شهرستان‌ با وضعيت قرمز، 3 شهرستان نارنجي و يک شهرستان زرد، در استان شهر سفيد نداريم

مهندس شاهرخي استاندار همدان، در ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: محدوديت‌هاي 9گانه هفته اخير استان به جز تالارها و رستوران‌ها لغو شوند.
   استاندار همدان: پيگيري امورات مردم شهرستان بهار و کبودرآهنگ با همکاري مجمع نمايندگان استان /هيچ خللي در امورات اين شهرستان ايجاد نخواهد شد

مهندس شاهرخي، استاندار همدان با حضور در شهرستان کبودرآهنگ با باخانواده مرحوم جعفري نماينده فقيد حوزه انتخابيه بهار و کبودرآهنگ ديدار کرد .
   مهندس شاهرخي مطرح کرد: حل مشکل دور برگردان شهرک صنعتي بهاران با احداث زيرگذر / از سرمايه گذاران در شهرستان حمايت مي‌شود

مهندس شاهرخي استاندار همدان، در سفر خود به شهرستان بهار، به همراه قنبري فرماندار و جمعي از مديران استاني اين شهرستان، از چندين پروژه عمراني بازديد کرد.
   استاندار همدان مطرح کرد: پرداخت بيش از 128 ميليارد تومان تسهيلات به مشاغل آسيب ديده از کرونا

سيدسعيد شاهرخي،استاندار همدان در نشست هم‌انديشي با روساي اتحاديه‌هاي صنفي و بازاريان استان همدان گفت: سياست ما در استان مراقبت از سلامت شهروندان، حفظ توليد، اشتغال موجود و توجه به معيشت مردم است.
   استاندار همدان: طرح‌هاي عمراني تا پايان دولت نهايي شوند

مهندس شاهرخي استاندار همدان، در نشست خود با فرمانداران استان همدان که به صورت ويديو کنفرانس برگزار شد اظهار کرد: طرح‌هاي عمراني و اقتصادي اين استان بايد تا پايان دولت دوازدهم نهايي شوند.
   شاهرخي: ايجاد يک‌هزار و 455 شغل توسط 45 شرکت دانش بنيان در همدان

مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي استان همدان، گفت: 45 شرکت دانش بنيان در استان فعال هستند که براي يک‌هزار و 455 نفر نيز اشتغال ايجاد کرده‌اند.
   ستاري: فرهنگ اقتصاد دانش‌بنيان در کشور بخصوص همدان نهادينه شود

معاون علمي و فناوري رييس جمهوري، گفت: با تلاش مسوولان بايد فرهنگ اقتصاد دانش‌بنيان در کشور و به ويژه در بين جوانان نهادينه شود.
   استاندار همدان مطرح کرد: تمديد محدوديت‌ها در شهرهاي با وضعيت قرمز

مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: با پيشنهاد کارگروه اجتماعي و امنيتي و بنا به تصويب ستاد استاني مقابله با کرونا به منظور حفظ سلامتي شهروندان و پيشگيري از شيوع ويروس کرونا محدوديت‌هاي پيش‌بيني شده براي شهرستان‌هاي در وضعيت قرمز به مدت يک هفته ديگر تمديد شد.
   رباني مهر مطرح کرد: ممنوعيت برگزاري همايش و جلسات بيش از ده نفر توسط دستگاه‌هاي اجرايي استان

اسداله رباني مهر، مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کروناي استان همدان، از ممنوعيت برگزاري همايش و جلسات بيش از 10 نفر توسط دستگاه هاي اجرايي در اين استان خبر داد.
   استاندار همدان مطرح کرد: يک هزار و 315 ميليارد تومان سرمايه‌گذاري در سه ماهه نخست سال جاري در همدان

استاندار همدان استاندار همدان، در جلسه شوراي اشتغال استان گفت: تا کنون، با همکاري و عملکرد خوب دستگاه‌هاي اجرايي، در سه ماهه اول، در استان همدان، هزار و 315 ميلياراد تومان جذب سرمايه و سرمايه‌گذاري صورت گرفته است.
   «فرزانه» سرپرست معاونت امور عمراني استانداري همدان شد

استاندار همدان طي حکمي فرهاد فرزانه را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري منصوب، و از خدمات مهندس عراقي تقدير و تشکر کرد.
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.