مهمانان حاضر در سایت: 22
امروز: 9418
هفته جاری: 21410
ماه جاری: 56084
تاکنون: 12341351
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 
   جلسه با مشاور امور بانوان و کارشناسان سازمان حفاظت محيط زيست

جلسه با مشاور امور بانوان و کارشناسان سازمان حفاظت محيط زيست
   جلسه با کارشناسان ستاد تبليغات اقامه نماز

جلسه با کارشناسان ستاد تبليغات اقامه نماز
   اولين جشنواره ملي مد و لباس سي پال

خانم علي محمدي مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري به همراه معاون و کارشناسان اين دفتر در روز چهارشنبه مورخ 15/2/1397 در اولين جشنواره ملي مد و لباس سي پال در سازمان بين المللي اکو حضور يافتند.
   افتتاح چهل و هشتمين جشنواره فيلم رشد

افتتاح چهل و هشتمين جشنواره فيلم رشد
   از لزوم ايجاد نشريه ويژه بانوان تا گسترش پارک بانوان همدان

مديرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري همدان ايجاد يک نشريه ويژه بانوان را براي معرفي توانمندي‌ها، مشکلات و مسائل زنان الزامي دانست
   عليمحمدي: از دختران نوجوان حمايت کنيد

جشن ولادت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن با حضور مديرکل و معاون دفتر بانوان و خانواده در فرودگاه همدان برگزار شد. عليمحمدي ضمن بيان ديدگاه هاي ديني به جايگاه و مقام زن به نحوه برخورد و تربيت دختران نيز اشاره کرد.
    سهم سي درصدي مديريت بانوان تحقق مي يابد

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن شرکت آب و فاضلاب همدان طي مراسمي با حضور مديرکل و معاون دفتر امور بانوان و خانواده از بانوان شاغل در اين شرکت تقدير کرد.
   عليمحمدي مطرح کرد:دقت بانوان در برنامه ريزي هاي کشور حائز اهميت است.

مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري همدان گفت: گذشت و ايثار زنان براي حفظ کانون خانواده نمونه اي مثال زدني است چراکه حضورشان آرامش و پاکي را با خود به همراه دارد.
    ??متن سخنان مديرکل دفتر بانوان و خانواده در جمع بانوان حاضر در جشن ميلاد کوثر که به همت بسيج خواهران شهرستان همدان و مشارکت بنياد حفظ آثار استان،شهرداري همدان و بانک کوثر برگزار شد:

??متن سخنان مديرکل دفتر بانوان و خانواده در جمع بانوان حاضر در جشن ميلاد کوثر که به همت بسيج خواهران شهرستان همدان و مشارکت بنياد حفظ آثار استان،شهرداري همدان و بانک کوثر برگزار شد:
   ناشناخته ماندن حقيقت وجودي زن مسبب ظلم به بانوان در طول تاريخ است / سهم زنان در پرورش نسل صالح 80 درصد است

نماينده ولي فقيه در استان با بيان اينکه حقيقت وجودي زن در جامعه ناشناخته مانده است، گفت: ناشناخته ماندن حقيقت وجودي زن مسبب ظلم به بانوان در طول تاريخ است.
   جامعه نيازمند اخبار اميد بخش است

مديرکل دفتر امور بانوان استانداري همدان گفت: انتشار اخبار منفي نااميدي را در جامعه افزايش مي دهد در حاليکه بايد با انعکاس داشته ها و پيشرفت ها اميد آفريني کرد.
    بازديد از اماکن تاريخي و تفريحي براي بانوان نيم بها شد

مديرکل دفتر امور بانوان استانداري همدان گفت: با توجه به فرا رسيدن ميلاد با سعادت حضرت زهرا(س) بازديد از اماکن تاريخي و فرهنگي استان براي بانوان نيم بها شد.
   مراسم تجليل از بانوان

مراسم تجليل از بانوان
   مديرکل‌ بانوان و خانواده‌ استانداري‌ همدان: 1000مادر شهيد به مناسبت هفته زن در استان همدان تجليل مي شوند.

مديرکل بانوان و خانواده استانداري همدان از برگزاري مراسم تجليل يک هزار مادر شهيد به مناسبت هفته زن در استان همدان خبر داد. مديرکل بانوان و خانواده استانداري همدان از برگزاري مراسم تجليل يک هزار مادر شهيد به مناسبت هفته زن در استان همدان خبر داد.
   مديرکل امور بانوان استانداري همدان: حوزه علميه در ترويج نشاط اسلامي پيشگام شود

مديرکل دفتر امور بانوان استانداري همدان گفت: حوزه هاي علميه در راستاي آموزش نشاط اسلامي به دختران تلاش کنند و از تريبون ها و در پاي منبرها به مردان رفتار مناسب با دختران آموزش داده شود.
12
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.