مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 5924
هفته جاری: 61751
ماه جاری: 298099
تاکنون: 13195470
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
   آرشیو اخبار
  
انتخاب گروه       

استاندار همدان: ارتش همواره در کنار مردم بوده است
استاندار همدان گفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران ثابت کرده که در کمک رساني به آسيب ديدگان حوادث پيشتاز و پيشگام بوده و با بصيرت و درايت همواره در همه صحنه ها در کنار مردم بوده است.
 
معاون سياسي وامنيتي استاندار همدان بيشترين موفقيت چهل سال اخير انقلاب مربوط به جوانان بوده است
آزادبخت گفت: بيشترين موفقيت چهل سال اخير انقلاب مربوط به جوانان بوده است و جوانان در پيروزي انقلاب و هشت دفاع مقدس و ديگر عرصه ها نقش مهمي داشته اند.
 
استاندار همدان مطرح کرد ايجاد 20 هزار شغل در چشم‌انداز 98 همدان+تصاويردرگالري
استاندار همدان با بيان اينکه اولويت اول استان معيشت، اشتغال و توليد است، از تنظيم سند اشتغال تا افق 1400خبر داد.
 
استاندار همدان: خودزني آمريکا محبوبيت سپاه را افزايش داد+تصاويردرگالري
استاندار همدان گفت: خودزني آمريکا در تروريستي خواندن سپاه، محبوبيت فرزند امام و ولايت فقيه را نزد مردم بيشتر کرد و موجب شور، نشاط و وحدت در بين مردم و سپاه شد.
 
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار همدان مطرح کرد تعيين سهم شهرستان‌ها در ميزان سرمايه‌گذاري/ بانک‌ها پرداخت تسهيلات را تسهيل کنند
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار همدان با بيان اينکه در سند اشتغال سهم اشتغال استان و ميزان سرمايه گذاري در سه سال آينده در هر يک از شهرستان‌ها مشخص شده است گفت: بانک‌ها روند تصويب و پرداخت تسهيلات را تسهيل کنند.
 
اقدامات اورژانسي براي نجات گردنه اسدآباد آغاز شد
اقدامات اورژانسي براي نجات گردنه اسدآباد به دستور معاون امور عمراني استانداري همدان و با کمک تيم فني استان آغاز شد تا از گسترش تخريب و رانش زمين در اين شريان اصلي جلوگيري شود.
 
رييس شوراي هماهنگي بانکهاي دولتي ايران: تمرکز روي توليد مهمترين هدف نظام بانکي است+تصاويردرگالري
رييس شوراي هماهنگي بانک هاي دولتي ايران گفت: تمرکز روي توليد، مهمترين هدف نظام بانکي است و با توجه به تحريم هاي آمريکا، بايد با برنامه ريزي و سرمايه گذاري، در توليد ملي به خودکفايي برسيم.
 
با صدور پيامي؛ سپاه همدان از حمايت‌هاي گسترده مديران و مسئولين استان قدرداني کرد
سپاه انصار الحسين (ع) استان همدان در پيامي از مواضع انقلابي و حمايت‌هاي گسترده مديران و مسئولين استان همدان از اين نهاد مردمي قدرداني کرد.
 
استاندار همدان: همدان خود را براي خيزش در حوزه صنعت و رونق توليد آماده کرده است
استاندار همدان گفت: همدان خود را براي خيزش در حوزه صنعت و رونق توليد آماده کرده و مسير توسعه را پيش گرفته است.
 
استاندار همدان : سپاه باعث شد نقشه شوم داعش در عراق و سوريه شکست بخورد
استاندار همدان در ديدار با فرمانده سپاه انصارالحسين "ع" استان همدان ضمن تبريک اعياد شعبانيه و روز پاسدار گفت: سپاه در همه مراحل انقلاب از مبارزه با تروريست ها در ابتداي انقلاب و بعد از آن در زمان هشت سال دفاع تحميلي و در نهايت در حفاظت از مرزها و همچنين سازندگي کشور نقش اساسي داشته است.
 
12345678910...
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.