29 فروردین 1400 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 7835
هفته جاری: 16396
ماه جاری: 235386
تاکنون: 17373855
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1400/01/29

معاون استاندار: رعايت شيوه‌نامه‌هاي بهداشتي در همدان کمرنگ شده است

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: بررسي هاي صورت گرفته مويد کاهش توجه به پروتکل‌هاي بهداشتي از سوي شهروندان در سال‌جاري است.

1400/01/29

"قانونمداري، سرلوحه کار مجريان و داوطلبين انتخابات"

مدير کل بازرسي استانداري و دبير هيات بازرسي انتخابات استان طي گفت‌وگويي با خبرگزاري ايرنا از تشکيل هيات هاي بازرسي انتخابات در استان و شهرستانهاي تابعه خبر داد و گفت : براساس ماده 31تبصره 9 (الحاقي 1391/10/26) قانون انتخابات رياست جمهوري ، ماده 69 قانون انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا و ماده 25 قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي، مصوب 1378/9/7، به منظور حسن اجراي قانون و کنترل فرايند برگزاري انتخابات منطبق با قانون و صيانت و حفاظت از آراي مردم، هياتهاي بازرسي انتخابات در استان و شهرستانهاي تابعه تشکيل و از تاريخ 14فروردين رسما فعاليت خود را آغاز نموده اند.

1400/01/29

استاندار همدان: چراغ 70 واحد معدني تعطيل در سال 99 روشن شد

استاندار همدان گفت: در سالي که گذشت 70 واحد معدني غيرفعال به چرخه توليد بازگشت و با جذب سرمايه گذاري هاي بخش خصوصي چند واحد جديد احداث شد.

1400/01/08

استاندار همدان: ميزان رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي در استان 84 درصد است

استاندار همدان گفت: براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکي، ميزان رعايت پروتکل هاي بهداشتي در سطح استان 84 درصد و رعايت فاصله گذاري اجتماعي نيز 75 درصد است که ضمن تقدير از همراهي و همکاري خوب مردم دراين زمينه، اميدواريم اين ميزان براي قطع زنجيره انتقال ويروس به 100 درصد برسد.

1400/01/08

استاندار همدان: سال گذشته 25 هزار فرصت شغلي جديد در استان ايجاد شد

استاندار همدان گفت: بيش از 25 هزار فرصت شغلي مولد و پايدار طي سال گذشته با سرمايه گذاري افزون بر 7 هزار ميليارد تومان در اين استان ايجاد شده که اين ميزان حدود 29 درصد بيشتر از سهميه تعيين شده براي اشتغالزايي در سال 99 است.

1400/01/08

استاندار همدان: جواني انعکاس خلاقيت و توانمندي است

استاندار همدان با صدور پيامي ضمن گراميداشت روز جوان، گفت: جواني يکي از بهترين و حساس ترين دوران عمر انسان است به نحوي که اين دوره، انعکاس توانمندي و خلاقيت است.

1400/01/08

استاندار همدان: موانع پيش روي توليد بررسي و رفع مي‌شود

استاندار همدان گفت: ستاد تسهيل و رفع موانع توليد با هدف بررسي مشکلات و مسائل واحدهاي توليدي اين استان به زودي تشکيل و راهکارهاي محوري براي برداشتن اين موانع و افزايش سرمايه گذاري ارائه مي‌شود.

1400/01/08

استاندار همدان: سال 99 با وجود فشارهاي ظالمانه دشمن شاهد پيشرفت هاي چشمگير کشور بوديم

استاندار همدان با صدور پيامي به مناسبت آغاز فصل بهار و حلول سال جديد، گفت: سال 99 با وجود تحريم ها و فشارهاي ظالمانه دشمن، ايران اسلامي شاهد پيشرفت هاي چشمگيري در حوزه هاي مختلف سياسي، اجتماعي و اقتصادي بود.

1400/01/08

استاندار همدان: 10 هزار ميليارد تومان در سال 99براي توسعه استان همدان سرمايه‌گذاري شد

استاندار همدان گفت: بيش از 10 هزار ميليارد تومان در طول سال 99 براي رشد و توسعه همه جانبه و پايدار اين استان در بخش هاي مختلف رونق توليد، رشد اقتصادي و اشتغالزايي و تامين و توسعه زيرساخت هاي رفاهي، بهداشتي و خدماتي سرمايه گذاري شده است.

1400/01/08

معاون استاندار: هزار ميليارد تومان تسهيلات يارانه‌اي در همدان پرداخت شد

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان گفت: يک‌ هزار ميليارد تومان تسهيلات يارانه‌اي حوزه اشتغال و سرمايه گذاري از ابتداي سال جاري تاکنون در اين استان پرداخت شده است.

1400/01/08

انتخابات مياندوره اي مجلس در حوزه بهار و کبودراهنگ برگزار مي شود

دبير ستاد انتخابات استانداري همدان با اشاره به برگزاري انتخابات مياندوره‌اي مجلس شوراي اسلامي در حوزه‌ انتخابيه «بهار و کبودرآهنگ»، گفت: کار نام نويسي نامزدهاي اين انتخابات از صبح امروز(?فروردين) آغاز و تا 14 فروردين ادامه دارد.

1400/01/08

آذري جهرمي:‌ عملکرد افراد ملاک گزينش در انتخابات باشد نه زيبايي و جواني

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با طرح اين پرسش که فردي که چهره زيبا و جواني دارد تنها به علت داشتن اين ويژگي آيا مي تواند مشکلات موجود را حل کند؟ گفت: در انتخابات بايد به سابقه عملکردي افراد توجه داشت و اينکه چالش کشور به شيوه مديريت اين فرد يا افراد قابل حل است.

1399/12/26


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

گزارش تصویری

سایر پیوندها ...
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.