13 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 82
امروز: 4118
هفته جاری: 34744
ماه جاری: 90288
تاکنون: 15507401
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1399/01/12

استاندار همدان مطرح کرد: نتيجه مطلوب طرح فاصله گذاري اجتماعي در استان همدان

استاندار همدان گفت: خوشبختانه، طرح فاصله‌گذاري اجتماعي نتيجه مطلوبي در فضاي اجتماعي استان همدان به همراه داشته است.

1399/01/12

اطلاعيه شماره 3 کميته اجتماعي و انتظامي ستاد ملي مديريت بيماري کرونا / تاکيد به ماندن در خانه در روز 13 فروردين

در جهت استفاده حداکثري از همه ظرفيت هاي کشور براي پيشگيري و مقابله با شيوع بيماري کرونا ، مجدداً از همه مردم درخواست مي شود سيزده فروردين؛ روز طبيعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفريحي و حاشيه شهرها که مي تواند عامل جدي براي گسترش ابتلا به کرونا شود خودداري نمايند.

1399/01/12

اطلاعيه شماره 2 کميته اجتماعي انتظامي ستاد ملي مديريت کرونا

به آگاهي عموم هموطنان گرامي مي رساند رعايت چارچوب ها و اجتناب از هرگونه افراط و تفريط در اجراي طرح فاصله گذاري اجتماعي ضرورت دارد.

1399/01/12

استاندار همدان: طرح فاصله‌گذاري اجتماعي را با تمام قوا ادامه مي‌دهيم

استاندار همدان تاکيد کرد; طرح فاصله‌گذاري اجتماعي را با تمام قوا ادامه مي‌دهيم

1399/01/11

عيادت استاندار همدان از سردار سرافراز، حاج ميرزا سلگي

سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، امروز يکشنبه مصادف با ميلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز با حضور در بيمارستان، از سردار سرافراز ايران، حاج ميرزا سلگي که در بخش مراقبت‌هاي ويژه بستري هستند، عيادت کرد.

1399/01/11

پاسخ سوالات مردم در خصوص طرح فاصله‌گذاري اجتماعي

پاسخ سوالات مردم در خصوص طرح فاصله‌گذاري اجتماعي

1399/01/11

استاندار همدان: طرح فاصله‌گذاري اجتماعي در استان همدان به بهترين نحو ممکن در حال اجراست

جلسه ويدئو کنفرانس ستاد ملي مبارزه با کروناويروس با استاندارهاي سراسر کشور، به رياست دکتر روحاني، رئيس جمهور انجام و متناظر با آن ستاد استاني پيشگيري، کنترل و هماهنگي مقابله با کروناويروس در همدان به رياست مهندس شاهرخي، استاندار همدان و رئيس ستاد برگزار شد.

1399/01/10

استاندار مطرح کرد؛سپاه يکي از بازوان توانمند براي پيشبرد اهداف نظام در استان همدان است

سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان به اتفاق معاونين خود به مناسبت فرا رسيدن روز ميلاد امام حسين (عليه السلام) و روز پاسدار، در سپاه انصارالحسين (ع) حضور يافتند.

1399/01/09

استاندار همدان: ورود افراد غير ساکن به شهر ممنوع است

استاندار همدان مطرح کرد; ورود افراد غير ساکن به شهر ممنوع است.

1399/01/09

وزير کشور:همراهي مردم با طرح جداسازي اجتماعي قابل تقدير است

وزير کشور از مردم خواست براي به ثمر رسيدن اين تلاش ملي لازم است مردم بدون هيچ دغدغه اي نسبت به مديريت زمان بازگشت و همچنين رعايت نکات ايمني به هنگام رانندگي اهتمام ويژه داشته باشند و با يادآوري به يکديگر مانع از ايجاد سفرهاي جديد شوند.

1399/01/09

بيانيه استاندار همدان مبني بر ضرورت توجه به هشدارهاي مراقبتي و مشارکت همه جانبه در امر پيشگيري، کنترل و ريشه کني ويروس کرونا

بيانيه استاندار همدان مبني بر ضرورت توجه به هشدارهاي مراقبتي و مشارکت همه جانبه در امر پيشگيري، کنترل و ريشه کني ويروس کرونا

1399/01/09

بيانيه مهم وزير کشور مبني بر الزام توجه به هشدارهاي مراقبتي و رعايت نکات بهداشتي توسط عموم هموطنان

طبق دستور رياست محترم جمهوري اسلامي مقرر گرديد از امروز مقررات جدي تري نسبت به آن دسته از هموطنان که نسبت به تذکرات ايمني بخش و بهداشتي توجه لازم ندارند و موجبات ناراحتي و تکدر ساير هموطنان و همچنين شيوع بيماري و کم اثر کردن زحمات طاقت فرساي مدافعان سلامت در بيمارستان ها و درمانگاهها را فراهم آورده اعمال گردد.

1399/01/09


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

گزارش تصویری

سایر پیوندها ...
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.