سایر پیوندها ...

 

خوش آمدید

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1397/05/28

رهاورد سفر يک روزه وزير تعاون به همدان

کمتر از يکسال پيش و در روز بيستم آبان سال 96 وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به همدان سفر کرد و پيش از سفر به همدان در حساب توييتري خود نوشت که 'دردهاي نامرئي روستاها و شهرستانها بايد شنيده شود'؛ شعاري که اين روزها در پي سفرهاي متعدد اين وزير محقق شده است.

1397/04/30

اورژانس بيمارستان آتيه همدان باحضوراستاندار و معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي بهره برداري شد+تصاويردرگالري

اورژانس و هتلينگ و ام آر آي بيمارستان آتيه همدان روز دوشنبه با حضور استاندار و معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با اعتباري بالغ بر 100 ميليارد ريال بهره برداري شد

1397/04/30

نماينده رزن در مجلس اعلام کرد آغاز عمليات اجرايي بيمارستان 150 تختخوابي رزن تا يک‌ماه آينده

نماينده مردم رزن در مجلس شوراي اسلامي از ساخت بيمارستان 150تختخوابي رزن خبر داد و گفت: عمليات اجرايي اين پروژه با 65ميليارد تومان اعتبار يک ماه آينده آغاز خواهد شد.

1397/04/30

واحد ذوب فولاد آلياژي ملاير به چرخه توليد بازگشت

واحد ذوب شرکت فولاد آلياژي ملاير پس از 6 سال تعطيلي، با تدبير دولت دوازدهم، حمايت هاي ستاد تسهيل ملي و استاني و تلاش هاي استاندار و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به چرخه توليد بازگشت.

1397/04/30

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي:به رئيس جمهوري اطلاع داده ايم با تلاش استاندار 3رتبه اول تسهيلات اشتغال کشور به همدان اختصاص يافته است.

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي گفت:به رئيس جمهوري اطلاع داده ايم که محمدناصر نيکبخت استاندار همدان بدون حاشيه کار مي کند و با تلاش وي 3رتبه اول تسهيلات اشتغال کشور به همدان اختصاص يافته است.

1397/04/30

استاندارهمدان:با تلاش شبانه روزي کل اوراق اسناد خزانه استان در مرحله اول جذب شد +تصاويردرگالري

استاندار همدان گفت: پنجشنبه گذشته به مديران تاکيد شد که بايد اوراق اسناد خزانه را جذب کنند و با تلاش شبانه روزي و همکاري خزانه شامگاه يکشنبه اعلام شد که کل اسناد خزانه در مرحله اول جذب شده است و اين توفيق بزرگي براي استان است

1397/04/30

رئيس کميسيون اجتماعي مجلس: تسهيلات اشتغالزايي دولت به رونق توليد کمک کرده است+تصاويردرگالري

رئيس کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: تسهيلات اشتغالزايي دولت براي کمک به رونق توليد و ايجاد اشتغال پايدار بسيار موثر عمل کرده است.

1397/04/30

معاون برنامه ريزي مناطق آزاد: همدان نيازمند گفتمان گردشگري است

معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور مناطق آزاد کشور گفت: همدان براي پايداري و توسعه پايتخت گردشگري آسيا نيازمند ايجاد گفتمان گردشگري در سراسر جهان است.

1397/04/30

سفير مالزي در تهران: جهان از طريق هاليوود آثار تاريخي ايران را مي شناسد+تصاويردرگالري

سفير مالزي در تهران گفت: نبود تبليغات گسترده و شناخت درست از آثار تاريخي، باستاني و طبيعي ايران، موجب شده است که مردم جهان از طريق فيلم هاي هاليوودي جاذبه هاي تاريخي اين کشور همچون قلعه الموت و ماسوله را بشناسند.

1397/04/30

سفيران خارجي معرف ظرفيت هاي همدان باشند+تصاويردرگالري

استاندار همدان به نقش ويژه سفراي خارجي در معرفي قابليت ها و ظرفيت هاي اين استان اشاره و تاکيد کرد: سفيران خارجي ظرفيت هاي سرمايه گذاري همدان را به مسئولان، فعالان اقتصادي و مردم کشور متبوع خود معرفي کنند.

1397/04/30

عمليات اجرايي قطار همدان ملاير با حضور وزير راه آغاز مي شود+تصاويردرگالري

استاندار همدان گفت: عمليات اجرايي قطار همدان - ملاير تا آخر تيرماه با حضور عباس آخوندي وزير راه و شهر سازي آغاز مي شود.

1397/04/30

استاندار همدان: کار توليد را گره نزنيد+تصاويردرگالري

استاندار همدان بااشاره به عزم جدي و تغيير ناپذير نظام مقدس جمهوري اسلامي در حمايت از توليد و اشتغال، هشدار داد: نبايد کار توليد و توليد کننده را گره زد و در اين ارتباط با کساني که در کار سرمايه گذاري و توليد مانع ايجاد کنند، مقابله مي کنيم.

1397/04/30


بیشتر ... آرشیو اخبار
 
 
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.