9 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 1130
هفته جاری: 1130
ماه جاری: 42795
تاکنون: 17182842
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تاکيد استاندار بر حل مشکلات کوي نبوت: مشکل روشنايي معابر پر تردد کوي نبوت رفع مي‌شود / علي‌رغم کمبود منايع مشکلات محله ‌کوي نبوت در اولويت قرار خواهند گرفت
 • سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، در جمع مردم کوي نبوت و اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد سيد مصطفي‌ الحسيني، گفت: مديران مشکلات اين منطقه را ظرف مدت يک ماه حل کنند و به مردم گزارش دهند.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس شاهرخي در مسجد سيد مصطفي الحسيني، گفت: کشور در يک شرايط ويژه قرار دارد و فشار‌هاي زيادي ناشي از تحريم‌ها بر اقتصاد ايران وارد آمده است.

  وي افزود: حمايت و پشتيباني مردم هميشه در صحنه،  تدابير رهبر انقلاب و همکاري مردم باعث شد کشور سرفرازانه در  اين سختي‌ها مقاومت کند و روي پاي خود بايستد.

  استاندار همدان ضمن تاکيد بر مشکلات و مسائل کوي نبوت، گفت: مشکلات اين محله را پيگيري خواهيم کرد و مديران ظرف مدت يک ماه مشکلات را حل و به مردم گزارش دهند.

  وي افزود: دستگاه‌هاي اجرايي حوزه اب وبرق  و شهرداري هرچه سريع‌تر مشکلات منطقه نبوت را اولويت بندي کرده و اقدامات لارم را انجام دهند.

  شاهرخي ادامه داد: علي‌رغم کمبود منابع، مصمم هستيم، مشکلات ضروري و خيلي مهم در‌کوي نبوت را برطرف ‌کنيم.

  وي افزود: شهردار محترم طي برنامه‌اي کوتاه مدت، مشکل روشنايي معابر و مکان‌هاي پر تردد و ضروري کوي نبوت را برطرف کند/. آسفالت و بهسازي خيابان‌ها و کوچه‌هاي پر تردد کوي نبوت در دستور‌ کار شهرداري قرار خواهد گرفت.

  سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در جمع مردم براي اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد سيد مصطفي‌ الحسيني در کوي نبوت حضور يافت و با مردم محله نبوت گفتگو کرد. حضور در بين مردم مناطق مختلف شهر از برنامه‌هاي استاندار همدان و مديران استان جهت پيگيري مشکلات و گفت‌وگوي چهره به چهره با مردم است. در اين امر، تعدادي از مديران استان ازجمله فرماندار همدان، شهردارهمدان، مديرعامل شرکت‌هاي  برق، آب منطقه‌اي و آبفاي شهري در اين برنامه جهت پيگيري مشکلات منطقه کوي نبوت، استاندار را همراهي کردند .

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1589
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.