9 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 1101
هفته جاری: 1101
ماه جاری: 42766
تاکنون: 17182829
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: اجراي طرح‌هاي گردشگري تحولي براي همدان / گردشگري راهي براي رهايي از اقتصاد تک محصولي
 • سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان، در جلسه بررسي طرح‌هاي توسعه گردشگري با محوريت 5 موضوع مهم و تاثيرگذار، گفت: تاکيد بر اين است که مصوبات جلسه بررسي طرح‌هاي گردشگري استان، به سرعت و با دقت عملياتي شوند. گردشگري در چنين شرايطي مي‌تواند ما را از اقتصاد تک محصولي برهاند.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، اين جلسه با حضور مهندس خرم رئيس سازمان نظام مهندسي کشور و مديران استاني تشکيل شد.

  شاهرخي، گفت :در اجراي طرح‌هاي گردشگري، موانع را هرچه سريع‌تر شناسايي و رفع رجوع کنيد.

  وي افزود: دستگاه‌هاي اداري با همکاري و هماهنگي بين بخشي مي‌توانند در پيشبرد و عملياتي شدن طرح‌هاي گردشگري نقش موثري داشته باشند. مديريت شرکت غار عليصدر، طرح جامع گردشگري عليصدر را در اولويت قرار دهد.

  استاندار همدان، ضمن اشاره به اهميت طرح جامع غار عليصدر گفت: اگر طرح جامع گردشگري عليصدر به خوبي اجراي شود، تحولي در استان ايجاد خواهد کرد.

  وي در ادامه به طرح جاده تويسرکان گنج‌نامه همدان پرداخت و گفت: اين طرح را بر اساس طرح مشاور شروع خواهيم کرد. راه و شهرسازي پيگيري‌ و نظارت بيشتري بر طرح‌هاي خود داشته باشد تا هرچه سريع‌تر از اين طرح‌ها بهره‌برداري شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1499
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.