9 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 1392
هفته جاری: 1392
ماه جاری: 43057
تاکنون: 17182932
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا در همدان تاکيد کرد: ضرورت توسعه خدمات الکترونيک ادارات در راستاي مقابله با شيوع کرونا
 • اسدا... رباني مهر، مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا در استان همدان بر ضرورت توسعه خدمات الکترونيکي و غير حضوري در راستاي مقابله با شيوع کرونا تاکيد کرد.
 • اسدالله رباني مهر در گفتگو با خبرنگار مهر با بيان اينکه طرح فاصله گذاري اجتماعي و فيزيکي از طرح‌هاي خوب در راستاي مبارزه و کنترل کرونا بود که توسط وزارت کشور به اجرا در آمد، گفت: طي دو ماه حساس و سخت آغاز سال با اجراي 85 درصدي طرح توسط مردم شاهد کاهش چشمگير و کنترل خوب ويروس کرونا در تمام استان‌هاي کشور بوديم.

  مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا در استان همدان با بيان اينکه طرح فاصله گذاري اجتماعي با همکاري خوب مردم به بهترين شکل اجرا شد و البته رسانه‌ها در اطلاع رساني و اجراي طرح نقش اساسي داشتند، گفت: مردم هم در اجراي اين طرح سنگ تمام گذاشتند و همين باعث عبور بسياري از استان‌ها از شرايط سخت و وضعيت قرمز شد.

  رباني مهر با بيان اينکه بعد از چند ماه و با عادي شدن شرايط در بعضي استان‌ها و کاهش آمار ابتلاء شاهد بوديم که مردم همچون گذشته طرح فاصله گذاري را رعايت نکردند که همين اتفاق باعث افزايش آمار مبتلايان به کرونا در بعضي استان‌ها شده است، افزود: اگر بخواهيم از اين شرايط سخت به خوبي عبور کنيم بايد اين طرح که جنبه اجتماعي و فرهنگي نيز دارد به خوبي اجرا شود.

  وي اجراي طرح فاصله گذاري اجتماعي را در همه فعاليت‌ها اعم از دولتي و خصوصي لازم و ضروري دانست و گفت: اجراي اين طرح در ادارات و دستگاه‌هاي دولتي از اهميت زيادي برخوردار است و علت آن اين است که بايد در ادارات علاوه بر رعايت فاصله گذاري موضوع مهم خدمت رساني به مردم تعطيل نشود و خدمت رساني در کنار توجه به موضوع کنترل ويروس ادامه داشته باشد.

  مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا در استان همدان تاکيد کرد: ادارات بايد خدمات الکترونيک و غيرحضوري را گسترش دهند کمااينکه با اين اتفاق هر چه حضور فيزيکي در ادارات کمتر باشد مردم بهتر مي‌توانند خدمات و درخواست‌هاي خود را پيگيري کنند و به نتيجه برسند.

  وي گفت: دولت الکترونيک موضوع بسيار مهمي است که از سال‌ها قبل مطرح شده و خدماتي نيز به صورت الکترونيکي به مردم ارائه مي‌شود اما بايد از فرصت کرونا استفاده کرد تا حداکثر خدمات دستگاه‌هاي دولتي و حتي شرکت‌هاي خصوصي به صورت الکترونيکي ارائه شود تا هم سلامت مردم مورد توجه قرار گيرد و هم تکريم ارباب رجوع و خدمت به مردم به نحو شايسته انجام شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1560
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.