9 اسفند 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 1592
هفته جاری: 1592
ماه جاری: 43257
تاکنون: 17182963
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: براي تکميل طرح‌ها از مشارکت بخش خصوصي استفاده شود
 • استاندار همدان با بيان اينکه 72 طرح ملي اين استان در حال اجرا است تاکيد کرد: براي تکميل و اتمام طرح‌هاي نيمه تمام بايد از مشارکت بخش خصوصي استفاده کرد.
 • سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با تاکيد بر اينکه دستگاه‌هاي اجرايي سعي کنند طرحهاي خود را هرچه سريع‌تر به بخش خصوصي واگذار کنند افزود: با بهره‌برداري از  اين طرحها حرکت اساسي در توسعه و پيشرفت استان رقم مي‌خورد.

  وي با بيان اينکه  استان همدان با وحدت و همدلي همه مجموعه ها در مسير پيشرفت قرار دارد، خاطرنشان کرد: اتمام طرحهاي نيمه تمام در اولويت است و همه مديران بايد اين موضوع مهم را در راس برنامه هاي خود قرار دهند.

  استاندار همدان گفت: اجراي قطار شهري همدان را با همکاري دولت و مجلس به نتيجه رسانديم و در سال پاياني دولت مصمم هستيم بهتر از گذشته خدمت به مردم را پيگيري کنيم.

  وي با تاکيد بر اينکه 97 درصد مديران استان براي توسعه استان پرتلاش و کارآمد هستند و بايد ساير مديران تلاش خود را بيشتر کنند اظهار داشت: طرحهاي تاثير گذار استان به صورت روزانه رصد مي شود.

  شاهرخي افزود: حمايت و همکاري مجمع نمايندگان استان در قراردادن برخي طرحها در رديف ملي، قابل تقدير است.

  استاندار همدان ادامه داد: اگر بتوانيم به طور همه‌ جانبه از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي حمايت کنيم، ايجاد اشتغال و توليد رقم خواهد خورد.

  شاهرخي با بيان اينکه با تلاش و همکاري متوليان امر، توانسته‌ايم سهم بيشتري از بودجه ملي را در اجرا و تکميل طرحهاي استان دريافت کنيم اظهار داشت: فرمانداران شهرستان‌هاي همدان در تسهيل اجراي طرح‌هاي استان تلاش کنند تا بتوانيم تا پايان دولت طرحهاي هدف‌گذاري شده را از طريق بخش دولتي يا خصوصي به سرانجام برسانيم.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1694
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.