8 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 1085
هفته جاری: 32558
ماه جاری: 65970
تاکنون: 16699712
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار: بانک‌ها پرونده‌هاي در دست‌ بررسي را هرچه سريع‌تر پيگيري و تعيين تکليف کنند.
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار تاکيد کرد: بانک‌ها پرونده‌هاي در دست‌ بررسي را هرچه سريع‌تر پيگيري و تعيين تکليف کنند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ظاهر پور مجاهد در جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان همدان  گفت:  بايد تلاش کنيم رتبه کشوري استان همدان در زمينه اشتغال روستايي را ارتقاء دهيم.

  پور مجاهد افزود: تاکيد ما بر اولويت قرار دادن خانواده‌هاي تحت پوشش بهزيستي و کميته‌ امداد امام خميني‌(ره) باشد.

  وي با بيان اينکه بانک‌ها تلاش کنند تسهيلات تکليفي را جذب کنند، در پايان سال کم‌کاري آن‌ها در امتياز بندي لحاظ خواهد شد اظهار داشت: واحد‌هاي توليدي درخواست‌‌هاي تسهيلات خود را تا پيش از پايان سال جاري به بانک‌ها ارائه کنند.

  پور مجاهد گفت: بانک‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي تا پيش از پايان سال از کليه ظرفيت‌هاي خود براي جذب و پرداخت تسهيلات استفاده کنند.

  معاون استاندار با تاکيد بر اينکه فرمانداري‌ها هم در جذب طرح‌ها و معرفي به بانک‌ها کوشا باشند افزود: بايد موانع و مشکلات موجود، جهت تحقق ميزان تعهد استاني و شهرستاني رفع شود.

  وي در ادامه خاطر نشان کرد: دستگاه‌هاي متولي مسائل و مشکلات طرح‌هاي اقتصادي را هرچه سريع‌تر حل و فصل، و در صورت لزوم جهت تعيين تکليف به ستاد استاني ارسال کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1880
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.