5 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 7132
هفته جاری: 7132
ماه جاری: 40544
تاکنون: 16683640
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: براي حفظ سلامت مردم از تمام امکانات استفاده شود.
 • سيد سعيد شاهرخي، در جلسه ويدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان‌هاي دهگانه استان و عوامل دست اندرکار سلامت آخرين مصوبات ستاد استاني براي پيشگيري،کنترل و هماهنگي مقابله با کرونا ويروس را ابلاغ کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان  سيد سعيد شاهرخي، در جلسه ويدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستانهاي ده گانه استان گفت: مصوبات ستاد حکم سلامت مردم را دارند و لازم‌الاجرا هستند.

  شاهرخي با تاکيد بر اينکه سلامت مردم، بايد اولويت فرمانداران شهرستان‌ها باشد تاکيد کرد: براي حفظ سلامت مردم از تمام امکانات استفاده شود.

  وي در ادامه افزود: رمز موفقيت ما در مقابله با کروناويروس جلوگيري از تجمعات غير ضروري است.

  شاهرخي با تاکيد بر اينکه مردم حتي‌الامکان در منزل بمانند خاطر نشان کرد: از سفرهاي درون شهري و برون‌شهري غير ضروري خودداري شود.

  استاندار با بيان اينکه  مصوب کرديم که تيم‌هاي کنترل در مبادي استان مستقر شوند عنوان کرد: تيم‌هاي کنترل متشکل از هلال‌احمر، نيروي انتظامي و شبکه بهداشت هستند.

  استاندار گفت: به مسافراني که قصد خروج يا ورود به استان همدان را دارند هشدار داده مي‌شود، اگر تيم‌هاي کنترل فرد مشکوکي را شناسايي کنند، آن فرد به مدت 14 روز قرنطينه خواهد شد.

  وي در ادامه افزود: مبادي ورودي شهرستان‌هاي ملاير، همدان، فامنين، درگزين و رزن که ارتباطات بيشتري با استان‌هاي همجواري چون اراک و قم دارند توسط تيم‌هاي کنترل به طور جدي نظارت مي‌شوند.

  شاهرخي با بيان اينکه تجمعات اداري و غير اداري بالاي 30 نفر ممنوع است اظهار داشت: مرخصي‌ها و ماموريت‌هاي غير ضروري لغو است.

  استاندار با تاکيد بر اينکه اطلاع‌رساني در زمينه پيشگيري و مقابله با کرونا ويروس با دقت و سرعت بيشتري انجام شود گفت:  فضاي مجازي رصد مي‌شود و هرگونه شايعه پراکني و ايجاد رعب و وحشت پيگيري خواهد شد.

  وي خاطر نشان کرد: مراکز تجمع همچون پادگان‌ها، زندان‌ها نظارت خواهند شد.

  شاهرخي تاکيد کرد: کشور و به تبع آن استان همدان در موقعيت حساسي قرار دارد و شرايطي است که همه بايد خودشان و تواناييشان را نشان دهند.

  وي در ادامه اذعان کرد: اميدواريم اولين استاني باشيم که پيشگيري و مقابله با کروناويروس را به نحو احسن انجام داده باشيم.

  استاندار از مردم استان خواست کادر بهداشت و درمان، دستگاه‌هاي اجرايي درگير در مقابله با اين ويروس را بيش از پيش حمايت کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 295
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.