5 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 15
امروز: 7042
هفته جاری: 7042
ماه جاری: 40454
تاکنون: 16683597
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: بايد درک صريح،صحيح از وضع موجود کشور داشته باشيد.
 • استاندار همدان خطاب به مديران تاکيد کرد: بايد درک صريح،صحيح از وضع موجود کشور داشته باشيد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي، در کارگروه مولد سازي و فروش اموال غير منقول مازاد استان خطاب به مديران گفت:اموال غير منقول دارايي هاي دولت است و بايد از اين دارايي ها استفاده بهينه گردد.

  شاهرخي با بيان اينکه بايد با نگاه ملي به مسئله فروش اموال غير منقول دولت نگاه کنيم عنوان کرد:  در جهت تحقق برنامه هاي دولت و خدمتگزاري به مردم گام برداريد.

  استاندار در ادامه افزود: ضرورت دارد که در همه بخش ها مديران دستگاههاي اجرايي درک صريح ،صحيح و به موقع از شرايط نظام اداري کشور داشته باشد.

  وي اظهار داشت: ميزان موفقيت در ميزان درک مشترک از واقعيت هاي موجود و جاري کشور است.

  شاهرخي با تاکيد بر اينکه اموال مازاد شناسايي شده براساس مکانيزمي به فروش برسد و به حساب خزانه دولت واريز شود گفت: در راستاي اجراي مصوبات هيئت دولت بايد با جديت ورود کردو اين مصوبات در استان اجرايي شود.

  استاندار خاطر نشان کرد: با نگاه بلندبه اداره کشور و سياست هاي دولت همکاري لازم را انجام دهيد.

  وي با بيان اينکه براي اموال غير منقول مازاد در بحث مولد سازي بايد طرح تفصيلي داشته باشيد تا حداکثر استفاده را برد گفت:هيچ اموالي از دستگاهي به دستگاه ديگر بدون هماهنگي و اطلاع جابه جا نشود.

  شاهرخي با تاکيد بر اينکه شرايط و وضع بودجه دولت را درک کنيد افزود: اولويت فروش اموال مازاد است و در بحث مولد سازي به بخش خصوصي اجاره داده شود.

  وي با بيان اينکه نبايد بخشي فکرکرد اظهار داشت: کميته هاي کارشناسي با اطلاعات جامع و دقيق و با حضور شخص مديرکل و کارشناسان مربوطه تشکيل گردد.

  استاندار در ادامه افزود: کميته شناسايي اموال موظف است که اموال بزرگ مستقر در همدان و مراکز شهرستانها را شناسايي و به کميته براي تعيين تکليف ارجاع داده شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 281
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.