5 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 7250
هفته جاری: 7250
ماه جاری: 40662
تاکنون: 16683712
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: سرانه فضاي سبز همدان از ميانگين کشوري بالاتر است.
 • استاندار همدان گفت: سرانه فضاي سبز همدان از ميانگين کشوري بالاتر است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در آيين کاشت نهال در روز 15اسفند و روز درختکاري افزود: همدان شهري پاکيزه وسرشار ازباغها و دره هاست و شايستگي و حق مردم همدان هم همين است.

  شاهرخي خاطر نشان کرد: طبق گزارش شهردار و شوراي اسلامي شهر همدان سرانه فضاي سبز در شهر همدان از ميانگين کشوري بالاتر است.

  استاندار با بيان اينکه آب و هواي همدان ،جاذبه هاي طبيعي و موقعيت گردشگري از جمله ويژگي هاي منحصر به فرد همدان است خاطر نشان کرد: ميانگين فضاي سبز شهري در همدان به ازاي هر نفر حدود ??متر است.

   وي تاکيد کرد: اصالت و فرهنگ همدان در کشور از جايگاه بالايي برخوردار است.

  شاهرخي در ادامه  افزود: باغ گل و گياه شناسي علاوه بر کار علمي و فرهنگي و ترويجي ميتواند فضاي مناسبي را براي استفاده عموم در اختيار مردم شريف همدان قرار دهد.

  استاندار عنوان کرد: تملک باغهايي که در طرح هستند در اولويت قرار گرفته تا در اختيار عموم قرار گيرد.

  وي در پايان افزود: روز درختکاري را به همه مردم تبريک عرض ميکنم و از همه تلاشگران فضاي سبز و همه افرادي که در اين عرصه فعاليت دارند  تقدير و تشکردارم.

  در پايان مراسم استاندار همدان به پويش نهال به جاي سبزه پيوست که امسال با ياد شهيد سردار سليماني به نام نهال مقامت نامگذاري شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 295
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.