5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 14
امروز: 2472
هفته جاری: 7698
ماه جاری: 29752
تاکنون: 17135634
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: سهم زنان در پست‌هاي مديريتي همدان رعايت مي‌شود
 • استاندار همدان گفت: انتصاب بانوان توانمند در پست‌هاي مديريتي در دستور کار ما قرار دارد و اين موضوع در اين استان به خوبي رعايت مي‌شود.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان؛ سيدسعيد شاهرخي در آيين معارفه مدير اسناد و کتابخانه ملي منطقه غرب کشور با تاکيد بر سهم نابرابر زنان از مناصب مديريتي در گذشته افزود: شناسايي بانوان توانمند و انتصاب آنان در پست‌هاي مديريتي از سياست‌هايي است که در استانداري همدان دنبال مي‌شود و در سال‌هاي اخير ديدگاه‌ها نسبت به جايگاه زنان تغيير کرده است.

  او خاطرنشان کرد: رضايتمندي از عملکرد بانوان کارمند و مديران خانم بسيار مطلوب است و اين امر نشان از توانمندي اين قشر دارد.

  استاندار همدان با اشاره به تاريخ غني و تمدن گرانبهاي اين ديار گفت: همدان مهد پرورش انسانهاي بزرگ و فرهيخته اي است که ياد و نامشان تا ابد در تاريخ ماندگار است. 

  شاهرخي گفت: به گواه اسناد موجود همدان ميراث دار همه ادوار تاريخي است و ??? سال سابقه پايتختي ايران را در کارنامه خود دارد که يک هزار و ??? اثر تاريخي از دوران هاي مختلف به يادگار مانده است. 

  او به نقش اسناد و کتابخانه ملي براي حفظ و حراست از اين ميراث ارزشمند اشاره کرد و گفت: در همدان کتابها، اسناد و آثار ارزشمندي وجود دارد که نگهداري تخصصي از آنها بسيار حائز اهميت است. 

  استاندار همدان به مصوبه مجلس شوراي اسلامي در ادوار ششم و هفتم درباره نامگذاري همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن ايران اشاره کرد و افزود: اين نام بسيار شايسته همدان است و همه ما وظيفه داريم به خوبي از اين لقب پاسداري کنيم. 

  در اين آيين با حضور اشرف بروجردي رييس سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران، از زحمات عليرضا تکلو قدرداني و ميثاق گودرزي به عنوان مدير جديد اسناد و کتابخانه ملي منطقه غرب کشور منصوب شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/08/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 155
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.