5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 2238
هفته جاری: 7464
ماه جاری: 29518
تاکنون: 17135560
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: همدان رتبه نخست واگذاري طرح به بخش خصوصي را کسب کرد
 • استاندار همدان با بيان اينکه اين استان رتبه نخست واگذاري طرح‌ها به بخش خصوصي را کسب کرده افزود: 23 درصد واگذاري‌هاي کشور مربوط به همدان است.
 •  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، سيد سعيد شاهرخي در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان افزود: در شرايط امروز جامعه نيازمند مديريت جهادي هستيم و همکاري نمايندگان و پيگيري مديران براي توسعه استان قابل قدرداني است.

  وي با بيان اينکه همدان از استانهاي موفق در واگذاري طرحها است، عنوان کرد: در سال پايان دولت که با مشکلاتي چون تحريم هاي دشمن و شرايط سخت کرونا روبرو هستيم نيازمند مديريت جهادي و شبانه روزي هستيم.

  استاندار همدان گفت: همکاري خوب نمايندگان و پيگيري مديران استان باعث جذب اعتبارات زيادي در سطح ملي شده‌ايم و اين مي تواند براي توسعه استان بسيار اثرگذار باشد.

  شاهرخي ادامه داد: بايد دارايي راکد دولت و دستگاه‌ها در جهت مصارف عمومي قرار گيرد.

  وي تاکيد کرد: حمايت از سرمايه گذاري در اولويت است و بايد همه مجموعه هاي دولتي در اين حوزه ورود داشته باشند.

  وي با بيان اينکه در سال گذشته 6 هزار و 400 ميليارد تومان سرمايه گذاري در استان انجام شده است خاطرنشان کرد: اين نشانه موفقيت استان در حمايت از توليد و بخش خصوصي است.

  استاندار همدان خاطر نشان کرد: دستگاههاي نظارتي استان در کنار توليد هستند و نگراني از دستگاههاي نظارتي وجود ندارد چون دستگاهها بايد مسير قانوني را طي کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/08/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 132
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.