5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 2616
هفته جاری: 7842
ماه جاری: 29896
تاکنون: 17135704
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  هر شهروند در زمينه آگاهي بخشي براي مقابله با کرونا يک رسانه است
 • رئيس کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا استان همدان با اشاره به وضعيت قرمز استان در بحث شيوع ويروس کوويد 19، گفت: آحاد جامعه به منظور آگاهي بخشي در زمينه مقابله با همه گيري کرونا مي توانند همانند يک رسانه عمل کرده و با تبادل تجربه و اطلاعات و افزايش سطح دانش عمومي در زمينه ريشه کني اين ويروس، نقشي مهم و حياتي داشته باشند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، «اسدالله رباني مهر» روز سه شنبه در جلسه کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا که در استانداري همدان برگزار شد، افزود: براي عبور از اين شرايط بحراني بايد ضمن رعايت دقيق پروتکل هاي بهداشتي، هشدارهاي ارائه شده دراين زمينه براي مقابله با شيوع ويروس کرونا را جدي بگيريم.
  وي اظهار داشت: دراين ميان بي توجهي به پروتکل هاي بهداشتي و همچنين محدوديت هاي اعمال شده از سوي ستاد مقابله با کرونا موجب حادتر شدن شرايط و همچنين تحميل فشار مضاعف به کادر درماني در سطح بيمارستان هاي استان مي شود.

  رباني مهر تصريح کرد: حضور افراد و خانواده ها به عنوان همراه بيمار در بيمارستان و همچنين آرامستان ها از جمله موارد نگران کننده است که مي تواند موجب گسترش بيشتر بيماري و افزايش شمار مبتلايان شود.
  مديرکل روابط عمومي استانداري همدان با اشاره به آمار يک هزار نفري فوتي هاي ناشي از ابتلا به کرونا در سطح استان، گفت: وجود يک هزار و 100 بيمار بستري مبتلا به کرونا در بيمارستان ها خود نشانه اي از وضعيت قرمز و هشدار همه گيري ويروس در سطح استان است که عبور از اين شرايط و کاهش تعداد بيماران مبتلا مستلزم همراهي مردم و رعايت دقيق پروتکل هاي بهداشتي است.
  رئيس کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا استان همدان همچنين با تقدير  از همکاري و همراهي مطلوب رسانه هاي استان با کميته اطلاع رساني ستاد، تصريح کرد: عبور از اين شرايط نيازمند همراهي، تعامل و هماهنگي بهتر و بيشتر دستگاههاي اجرايي و عموم مردم در سطح جامعه است.
  رباني مهر با اشاره به فعاليت هاي موثر دستگاههاي عضو ستاد مقابله با کرونا در استان همدان، افزود:  20 واحد پذيرايي مختلف شامل تالار و سفره خانه طي دو هفته اخير در استان همدان شناسايي، جريمه و پلمب شدند و در حوزه محدوديت هاي ترافيکي نيز جريمه 510 هزار توماني براي مالکان 300 خودرو اعمال قانون شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/08/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 4219
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.