5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 22
امروز: 2530
هفته جاری: 7756
ماه جاری: 29810
تاکنون: 17135662
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: اعمال محدوديت‌هاي کرونايي براي حفظ سلامت مردم است
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان در ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: اجراي طرح جامع مديريت هوشمند و اعمال محدوديت‌هاي کرونايي با هدف تامين بهداشت عمومي و حفظ سلامت مردم است.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس شاهرخي گفت: اجراي طرح جامع مديريت هوشمند از يکم آذر با هدف حفظ سلامت و جان مردم و کنترل هر چه بيشتر ويروس کرونا آغاز شده است.

  وي بيان کرد: با توجه به هوشمندي اين طرح در صورت رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و همکاري و همراهي مردم، سطح محدوديت‌هاي پيش بيني شده به تدريج کاهش مي‌يابد.

  استاندار همدان تاکيد کرد: چنانچه شهرستاني به علت بي‌توجهي به اجراي شيوه‌نامه‌هاي بهداشتي در وضعيت قرمز باقي بماند، محدوديت‌هاي پيش بيني شده نه تنها تداوم يافته بلکه تشديد نيز مي‌شود.

  شاهرخي ادامه داد: همراهي و همکاري مطلوب و مناسب مردم به طور قطع ضمن کاهش آمار مبتلايان به کرونا در استان همدان، زمينه کاهش سطح محدوديت‌ها را نيز فراهم  خواهد کرد و در اين راستا همه خدمتگزاران مردم در سطح استان براي اجراي طرح و اعمال محدوديت هاي پيش بيني شده حضوري موثر و فعال  دارند.

  وي گفت: محدوديت‌ها ار جمله منع تردد از ساعت 21 تا چهار صبح به صورت کامل و با نظارت دقيق متوليان امر و همراهي مردم اجرا مي‌شود و عوامل نيروي انتظامي با آمادگي کامل ضمن اعلام و اطلاع رساني اين موضوع، بر روند اجراي دقيق اين طرح نظارت دارند.

  استاندار همدان با بيان اينکه در رابطه با محدوديت‌ها، اغناي مردم بسيار مهم است افزود: صدا و سيما و رسانه ها بايد نسبت به تبيين و تشريح اهميت طرح جامع مديريت هوشمند و رعايت دقيق پروتکل‌هاي بهداشتي به صورت جدي و مضاعف تلاش کنند.

  شاهرخي با بيان اينکه براساس بازديدها و گزارش هاي ميداني شهرستان ها از آمادگي خوبي براي اجراي طرح منع تردد برخوردار هستند، گفت: همه امکانات شهرستان‌ها بايد براي اجراي طرح جامع مديريت هوشمند به کار گرفته شود.

  وي نقش بازار را در کنترل کرونا موثر دانست و تاکيد کرد: هر چند بيشترين علت ابتلا به کرونا حضور در دورهمي و مجالس عزا و عروسي است، اما تعطيلي برخي مشاغل هشداري است که همگان بدانند ويروس تبعات منفي زيادي به همراه دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/09/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 136
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.