5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 2279
هفته جاری: 7505
ماه جاری: 29559
تاکنون: 17135574
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  يک ميليارد تومان براي طرح بام نهاوند اختصاص يافت
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان در سفر خود به شهرستان نهاوند يک ميليارد تومان براي تکميل طرح بام نهاوند اختصاص داد.
 •  

  استاندار همدان دوشنبه در بازديد از طرح‌هاي شهرداري نهاوند افزود: طرح چهارباغ و تپه ابوذر در سنوات گذشته تغيير چشم گيري داشته و دگرگون شده است و محل مناسبي براي تفريح و گذراندن اوقات فراغت شهروندان خواهد بود.

  وي ابراز اميدواري کرد: به زودي با رفع اين بيماري و کاهش ويروس کرونا شاهد حضور گسترده مردم در اين منطقه باشيم.

  شاهرخي اظهار داشت: در شهرستان نهاوند شاهد سومين روز محدوديت هاي کرونايي هستيم تا شرايط کنترل شود و در ارزيابي و مشاهدات اين طرح مسوولان و مردم همراهي خوبي داشتند و اين طرح با موفقيت در حال اجرا است.

  وي با قدرداني از همه مردم به ويژه شهرستان نهاوند که همراهي خوبي با مسوولان داشتند ادامه داد: ورودي، خروجي و تردد کنترل مي شود و کسبه، اصناف و بازاريان نيز ترددها را محدود کردند و همراهي خوب داشتند.

  استاندار همدان ابراز اميدواري کرد در پايان 2 هفته شاهد بهبود شرايط باشيم و بتوانيم محدوديت ها را کاهش دهيم.

  شاهرخي ادامه داد: اين محدوديت هوشمند است که در صورت شرايط بهتر در يک شهرستان محدوديت ها کمتر و برداشته مي شود و اگر رعايت نشود و شرايط بدتر شود اين محدوديت ها تشديد مي شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/09/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 154
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.