5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 2257
هفته جاری: 7485
ماه جاری: 29539
تاکنون: 17135564
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  بازديد استاندار همدان از روند اجراي محدوديت‌ها در ملاير
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان شامگاه دوشنبه، از روند اجراي طرح جديد محدوديت‌هاي ستاد ملي مقابله با کرونا در ملاير بازديد کرد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس شاهرخي، در بازديد سرزده و شبانه خود از محورهاي ورودي ملاير، روند اجراي طرح محدوديت‌هاي جديد در اين شهرستان را مثبت ارزيابي کرد و از فرماندار ويژه ملاير و اعضاي ستاد مقابله با کرونا در اين شهرستان قدرداني کرد.

  استاندار همدان ضمن تقدير از عوامل راهنمايي و رانندگي، نيروي انتظامي ملاير و نيروهاي بسيج مردم در راستاي نظارت بر محدوديت‌هاي اين حوزه، گفت: مردم ملاير همراهي خوبي با اجراي محدوديت‌هاي اعمال شده و رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي داشتند که ستودني است.

  وي با بيان اينکه همراهي اصناف، کسبه و بازاريان ملاير نيز در تعطيلي واحدهاي خود و توجه ويژه به اعمال محدوديت‌ها قابل تقدير است ادامه داد: مردم استان همدان تا پايان طرح در مدت زمان 2 هفته تعيين شده، همراهي و مشارکت خود را با ستاد مقابله با کرونا در اجراي محدوديت‌ها داشته باشند تا هر چه سريعتر با کاهش روند شيوع بيماري، محدوديت‌ها نيز برداشته شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/09/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 201
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.