18 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 20
امروز: 0
هفته جاری: 53528
ماه جاری: 218817
تاکنون: 16187916
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مسير توسعه همدان شتاب بيشتري مي گيرد
 • استاندار همدان گفت: مسير توسعه استان که محمدناصر نيکبخت استاندار سابق تلاش فراواني را براي تحقق آن بکار گرفت، هم اکنون با سرعت، دقت و اثرگذاري بيشتري دنبال خواهد شد.
 • سيدسعيد شاهرخي در آيين معارفه رضا قياسي و سيد محمود عسگريان به ترتيب به عنوان مشاور عالي و سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان اظهار داشت: همدان همواره جزو استان هاي نمونه کشور بوده و رتبه هاي برتر را به ارمغان آورده است و اين روند بايد با کار بيشتر و پيگيري مضاعف دنبال شود.
  وي بيان کرد: نيروهاي توانمندي در مجموعه استان به ويژه استانداري در اختيار داريم و بايد از اين توانايي که با تجربه همراه است، در سپردن امور مديريتي استفاده کرد. 
  شاهرخي با تکريم خدمات 30 ساله رضا قياسي در سمت هاي مختلف مديريتي در استان همدان گفت: قياسي مديري وفادار و پرتوان بود و تاثير بسزايي در رونق و ايجاد تحول در حوزه اقتصادي استان در اين سال ها داشت.
  وي اضافه کرد: بازنشستگي قياسي مطابق با قانوان است که همه از آن تمکين مي کنيم اما از اين پس براساس ماده 95 که امکان اشتغال ساعتي بازنشستگان متخصص را داده است، به عنوان مشاورعالي فعاليت خود را ادامه مي دهد.
  شاهرخي خاطرنشان کرد: قياسي از نيروهاي امين و مورد وثوق به شمار مي رود و نزديک به 30 سال يکديگر را به طور کامل مي شناسيم.
  مشاور عالي استاندار همدان نيز در اين آيين گفت: 30 سال خدمت خالصانه براي رضاي خدا داشته ام و پيگيري و انجام امور مردم و نيز خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي را افتخاري بزرگ مي دانم.
  قياسي با تمجيد از دوره خدمات نيکبخت به عنوان استاندار همدان بيان کرد: نيکبخت حق بزرگي بر گردن استان دارد و پنج سال در کنار وي با افتخار کار کردم.
  وي از شاهرخي به عنوان بهترين گزينه براي استانداري همدان نام برد و گفت: مسير شاهرخي به عنوان استاندار جديد همدان نيز خدمت به مردم استان در عرصه هاي مختلف است و اين توانايي به خوبي در وي وجود دارد. 
  وي يادآور شد: زمينه توسعه استان از زمان احمد خرم استاندار وقت همدان شکل گرفت و در دوره هاي گذشته نيز روند روبه رشد پيدا کرد تا اينکه در پنج سال گذشته و با مديريت محمدناصر نيکبخت در فضاي هم افزايي و توسعه فراگير قرار گرفت.
  مشاور استاندار همدان افزود: امروزه همدان در سرمايه گذاري عرصه گردشگري خودنمايي مي کند و اهداف راهبردي را در پيش گرفته است.
  در اين آيين حوزه سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان از خدمات رضا قياسي در پنج سال تصدي گري اين معاونت با اهداي لوح تقدير کردند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 414
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.