10 آذر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 23
امروز: 6255
هفته جاری: 19616
ماه جاری: 68601
تاکنون: 16929359
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  اتريش در چهار محور با همدان همکاري مي کند
 • سفير اتريش در تهران گفت: چهار محور همکاري با مقامات استان همدان شناسايي شد و در راستاي اجراي آن اقدام مي کنيم.
 • «اشتفان شولتز» پيرامون نتيجه ديدار امروز يکشنبه با سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان به خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين نشست ساختارمند و بسيار مفيد بود و زمينه همکاري بسيار مطلوب را مهيا ساخت.
  وي اضافه کرد: همکاري ما با مسئولان اجرايي استان همدان بر پايه چهار محور خواهد بود که در حوزه هاي اقتصادي، گردشگري، انرژي و فرهنگي شناسايي شده است.
  سفير اتريش در تهران خاطرنشان کرد: همکاري در زمينه تقويت بنگاه هاي اقتصادي در راستاي رشد و توسعه همه جانبه را در دستور کار داريم.
  وي افزود: در حال حاضر 97 درصد از بنگاه هاي اقتصادي کشور اتريش در زمينه گردشگري و اکوتوريسم تجربه فراواني دارند که مي توانند از داشته ها را به طرف ايراني – همداني انتقال دهند.
  شولتز خاطرنشان کرد: توسعه انرژي هاي نو و تجديد پذير را نيز در دستور کار قرار داده ايم چرا که در اين بخش اقتصادي اتريش در سطح جهان پيش رو است.
  سفير اتريش در تهران بر همکاري همه جانبه در حوزه فرهنگي نيز تاکيد کرد و گفت: تقويت و معرفي هويت استان همدان در سطح بين المللي يکي ديگر از برنامه هاي محوري ما در برقراري ارتباط با کشور ايران به خصوص همدان است.
  وي خاص و اراده کشور اتريش به عنوان رئيس دوره اي اتحاديه اروپا را تعميم همکاري ها و تلاش براي اين ارتباط همه جانبه با کشور ايران عنوان کرد.
  اشتفان شولتز سفير اتريش در تهران براي ديدار با مسئولان اجرايي استان و بازديد از بخش هاي مختلف همدان، سفري 2 روزه به اين شهر داشته است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 362
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.