5 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 2681
هفته جاری: 24273
ماه جاری: 40935
تاکنون: 15862521
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: همکاري با اتريش از حيث سياسي حايز اهميت است+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: همکاري با کشور اتريش به عنوان نماينده اتحاديه اروپا از حيث سياسي حايز اهميت است.
 • سيدسعيد شاهرخي روز يکشنبه در حاشيه ديدار با «اشتفان شولتز» سفير اتريش ، در جمع خبرنگاران همدان اظهار داشت: با توجه به اعمال تحريم ها توسط آمريکا و تحميل آن به کشورمان، حضور و همکاري همه جانبه سفير اتريش به عنوان نماينده اتحاديه اروپا در همدان حايز اهميت است.
  وي اضافه کرد: از آنجا که اولويت نخست استان توليد و جذب سرمايه گذار است برهمين اساس ترغيب سرمايه گذار بخش خصوصي خارجي از اهميت خاصي برخوردار بوده و اعلام آمادگي سفير اتريش در سرمايه گذاري عرصه هاي مختلف استان همدان قابل تحسين است.
  شاهرخي بيان کرد: البته داشته هاي ما در حوزه گردشگري، صنعت و کشاورزي بسيار ارزشمند است و برهمين اساس در نشست هايي با اتاق بازرگاني و بخش خصوصي در 2 روز آينده، راهکارهاي حضور سرمايه گذاران اتريشي در استان بررسي و هموار شود.
  وي يادآور شد: ميزباني همدان در جشنواره فيلم اتحاديه اروپا نيز از دستاوردهاي مهم ديدار سفير اتريش در اين شهر بود که سال آينده انجام مي شود.
  وي برقرار امنيت براي سرمايه گذاران را يکي از مزيت هاي کشورمان به ويژه همدان عنوان کرد و گفت: با کشور اتريش در حوزه هاي مختلف فرهنگي، اقتصادي و گردشگري همکاري لازم را خواهيم داشت.
  اشتفان شولتز سفير اتريش در تهران در سفري 2 روزه به همدان ، نشست هايي پيرامون روابط 2 جانبه در حوزه هاي گردشگري، مديريت شهري، اقتصادي و فرهنگي با مسئولان اجرايي اين استان برگزار مي کند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 386
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.