5 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 11
امروز: 2073
هفته جاری: 23665
ماه جاری: 40327
تاکنون: 15862239
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  برنامه هاي پيروزي انقلاب با خلاقيت و نوآوري تدوين شود
 • سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان بر ضرورت ارايه برنامه‌هاي خلاقانه و پرهيز از موازي کاري و برنامه هاي کليشه اي در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب تاکيد کرد.
 • ابوالقاسم الماسي روز سه شنبه در نشست اعضاي کارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي استان همدان با انتقاد از حضور نيافتن مديران در اين نشست بيان کرد: بسياري از مديران به بزرگي و اهميت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي توجه ندارند.
  وي با بيان اينکه حضور مديران در اين نشست ها ضروري است افزود: در اين زمان حساس آيا کاري مهمتر از برنامه ريزي براي به رخ کشيدن خدمات چهل ساله انقلاب اسلامي وجود دارد؟
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان اضافه کرد: با توجه به ضرورت استفاده از اين فرصت استثنايي اما شماري از اعضاي ستاد به علت پي نبردن به اهميت اين جلسه کارشناسان مجموعه تحت مديريت را به اين نشست اعزام کرده اند.
  الماسي ادامه داد: انقلاب اسلامي گنجينه اي بزرگ است که براي هر مقطع دنياي حرف براي ملت ايران و ديگر کشورها دارد بنابراين نبايد راحت از اين موضوع گذشت.
  وي گفت: در اين نشست مشخص شد به جز 2 کميته اين استان ديگر نهادها برنامه اي براي چهلمين سالروز پيروزي انقلاب ندارند.
  وي اضافه کرد: برنامه هاي معمول و مکرر دهه فجر ديگر اثر بخشي لازم را ندارد و مي طلبد با بهره گيري از ادبيات جديد به سوال ها و شبهه هاي ايجاد شده در مورد انقلاب پاسخ داد.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان اظهار داشت: با توجه به تعيين مهلت زماني مناسب براي ارايه برنامه ، کم کاري در اين باره قابل قبول نيست.
  الماسي افزود: ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب از ماه ها پيش فعاليت خود را در استان آغاز کرده اما در نشست امروز دستگاه ها گزارشي درباره برنامه هاي پيش بيني شده نداشتند.
  وي بيان کرد: براي درک انقلاب بايد افق را فراتر ديده و نگاهي به کارنامه درخشان ايران از جمله شروع جنبشي بر پايه دين و عبور از مراحل دشوار از جمله جنگ تحميلي و ترورها و تحريم ها داشت.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان يادآوري کرد: 80 درصد مردم انقلاب و نيمي از ملت ايران جنگ را نديدند و درک نکردند لذا چه کسي بايد اين شرايط سخت و افتخار آفريني رزمندگان در هشت سال جنگ تحميلي را براي نسل جديد بازگو کند؟
  الماسي ادامه داد: با وجود دستاوردهاي بزرگ انقلاب در بخش هاي مختلف اما برخي در داخل کشور به همراه معاندان با بزرگنمايي مشکلات درصدد نااميد و مايوس کردن مردم و ايجاد شکاف هستند.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان با تاکيد بر اينکه نبايد اجازه ايجاد شکاف بين مسئولان و مردم داده شود گفت: بايد از فرصت چهل سالگي انقلاب براي پاسخ به شبهات، اقناع جامعه و اثبات خودمان استفاده کنيم.
  الماسي اضافه کرد: مسئولان براي بيان دستاوردها ابتدا بايد برنامه ها و اولويت هاي ترسيم شده خود را بدانند و بگويند که چه کاري براي چهل سالگي انقلاب تدوين کرده اند.
  وي تاکيد کرد: چاپ بروشور براي چهل سالگي انقلاب کارايي و اثر بخشي لازم را ندارد و از ديد مردم جامعه اين قبيل کارها ريخت و پاش تلقي مي شود لذا بايد از ابزارهاي تاثير گذار و به روز براي بيان خدمات انجام شده بهره گرفت.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان اظهار داشت: مديران براي بيان عملکردشان سراغ صدا و سيما بروند در غير اينصورت به طور حتم کارنامه موفقي براي انعکاس به مردم ندارند.
  الماسي تاکيد کرد: برخي کارها بيشتر جنبه رفع تکليف دارد در حاليکه بايد با محور قرار دادن مردم، براي اجراي برنامه ها به آنها رجوع شود.
  سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان افزود: نبايد اجازه دهيم برنامه هاي تبليغاتي به ضد تبليغ تبديل شود و جامعه عملکرد ما را ريخت و پاش و تحويل يک کار کم اثر تلقي کند.
  الماسي اضافه کرد: فاصله بين مسئولان و مردم در برخي مناطق افزايش يافته و شماري از مديران حضور در بين مردم حاشيه شهر را در شان خود نمي دانند.
  وي با بيان اينکه مردم پشتيبان انقلاب هستند اضافه کرد: بايد با حضور در بين مردم به دغدغه ها و مطالبات آنها گوش فرا داده و صداي بلند و همراه با عصبانيت مردم را با صبر و تحمل شنيد.
  وي خواستار برگزاري نشست هاي هفتگي توسط کارگروه هاي ذيل ستاد چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب، تدوين برنامه ها مدون و پرهيز از جزيره اي عمل کردن و برنامه هاي موازي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 342
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.