8 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 2245
هفته جاری: 49957
ماه جاری: 66619
تاکنون: 15879774
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  عملکرد مدال آوران پاراآسيايي همدان درخشان بود
 • سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: عملکرد مدال آوران همداني در بازي هاي پاراآسيايي 2018 اندونزي درخشان بود.
 • ابوالقاسم الماسي شامگاه چهارشنبه در آيين تجليل از مدال آوران پاراآسيايي همدان اظهار داشت: اين ورزشکاران با وجود محدوديت ها توانستند نتايج بسيار خوبي را در ميدان مهم پاراآسيايي کسب کنند.
  وي اضافه کرد: افتخارآفريني براي کشورمان توسط ورزشکاران در ميادين بين المللي از اهميت و جايگاه مهمي برخوردار است به ويژه اينکه در بخش معلولان و جانبازان حضوري موفق داشته ايم.
  الماسي اين قهرمان پروري و مدال آوري را الگويي مناسب براي ترغيب ساير ورزشکاران خاص براي حضور در عرصه هاي ورزشي دانست و گفت: اعتماد به نفس، تلاش و توانمندي اين ورزشکاران باعث کسب مدال هاي رنگارنگ شده است و مايه مباهات براي نظام و جامعه هستند.
  سرپرست معاونت سياسي استانداري همدان خاطرنشان کرد: ورزشکاران خاص سفيران ايران اسلامي در پاراآسيايي بودند و با مدال آوري هاي رنگارنگ کشورمان را در اين عرصه از رقابت ها سربلند کردند.
  وي حمايت از ورزشکاران معلول و جانباز را مهم دانست و گفت: تداوم اين حمايت ها منجر به درخشش بيشتر ورزشکاران خواهد شد.
  الماسي سطح مدال آوري ورزشکاران همداني در ميادين بين المللي را مطلوب دانست و گفت: اين موفقيت نشان از توان و قدرت ورزش استان در آوردگاه بين المللي است.

  ** ورزش در دولت تدبير و اميد پيشرفت قابل توجهي داشت
  مديرکل ورزش و جوانان همدان نيز در اين آيين گفت: ورزش کشور در دولت تدبير و اميد و نيز حمايت نمايندگان مردم در مجلس رشد و پيشرفت قابل توجهي داشته است.
  رسول منعم افزود: کسب مدال هاي رنگارنگ فراملي نشان از توجه دولت و مجلس براي فراهم کردن نيازهاي قهرمانان ورزشي در رسيدن به جايگاه هاي برتر را دارد.
  وي اضافه کرد: ورزش در استان همدان به لحاظ فضاي ورزشي، قهرماني و همگاني نيز از جايگاه بسيار مطلوبي برخوردار است و در بخش ورزشکاران خاص از رشد قابل توجهي مواجه هستيم.
  منعم با اشاره به موفقيت کاروان ورزش همدان در رقابت هاي پاراآسيايي 2018 اندونزي بيان کرد: در اين رقابت ها چهار ورزشکار اعزامي داشتيم و سه نشان طلا و يک نقره کسب کرديم.
  وي افزود: سه مدال طلاي کسب شده در رشته دو وميداني نابينايان و نشان نقره در رشته واليبال نشسته بانوان به دست آمد.
  مديرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: امسال بهترين دوره را از لحاظ مدال آوري در بازي هاي آسيايي و پاراآسيايي داشتيم و در جمع بهترين هاي کشور به لحاظ مدال آوري قرار گرفتيم.
  در اين آيين از وحيد علي نجيمي، حميد اسلامي و زهرا نجاتي عارف دارندگان مدال و نيز همراهان دونده و 2 تن از مربيان تيم هاي ملي دو وميداني نابينايان و واليبال نشسته بانوان حاضر در مسابقات پارا آسيايي 2018 جاکارتا با اهداي جوايز نقدي تجليل شد.
  چهار ورزشکار جانباز و معلول از استان همدان در بازي هاي پارا آسيايي 2018 جاکارتا حضور داشتند که توانستند در اين مسابقات سه نشان طلا و يک نقره کسب کنند.
  بازي هاي پاراآسيايي 2018 اندونزي مهرماه امسال در شهر جاکارتا برگزار شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 335
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.