5 اسفند بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس

7اسفندولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

7اسفندولادت حضرت امام خميني(ره)

14 اسفندروزاحسان ونيکوکاري

15اسفندروزدرختکاري

17اسفندولادت امام محمدباقر(ع)

19اسفندشهادت امام علي النقي الهادي(ع)

26اسفندولادت حضرت امام محمدتقي(ع)

29اسفندولادت حضرت امام علي(ع)

29اسفندروزملي شدن صنعت نفت ايران

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 4077
هفته جاری: 29054
ماه جاری: 227143
تاکنون: 12289405
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان: روند کاهش قيمت ها در بازار ها ادامه پيدا مي کند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان گفت: اقدامات و نظارت هاي خوبي در بازار انجام شد اما انتظار است اين نظارت ها و بازرسي ها بيشتر شود تا کالاهابر اساس قيمت واقعي در اختيار مصرف کننده قرار گيرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، استاندار همدان در کميسيون تنظيم بازار استان گفت: اقدامات و نظارت هاي خوبي در بازار انجام شد اما انتظار است اين نظارت ها و بازرسي ها بيشتر شود تا کالاهابر اساس قيمت واقعي در اختيار مصرف کننده قرار گيرد.
  مهندس شاهرخي گفت: نظارت بر بازار بايد بيشتر شود و با عوامل و کساني که در بازار اختلال ايجاد مي کنند برخورد قانوني شود.
  استاندار همدان گفت: در جلسات کميسيون تنظيم بازار اقدامات خوبي انجام شده است و در بسياري از کالاها ثبات قيمت داشتيم اما وضعيت موجود بايد بهبود پيدا کند چون در تامين کالا مشکل نداريم فقط بايد با هماهنگي بيشتر دستگاه ها نحوه توزيع و نظارت را بهبود ببخشيم.
  مهندس شاهرخي گفت: گشت هاي نظارتي و اطلاع رساني از عملکرد نظارتي بيشتر شود و در جهت واقعي کردن قيمت ها سعي شود نظارت بيشتر شود تا کسي اجازه پيدا نکند در بازار اخلال ايجاد کند.
  وي اضافه کرد: از اتحاديه ها جهت نظارت و توزيع کالا در بازار استفاده شود چون دولت به اتحاديه ها اعتماد کرده و بايد سعي شود با همکاري اتحاديه ها روند بازار بهبود پيدا کند.
  استاندار همدان در اين جلسه گفت: در شرايط خاص فعلي جامعه که درگير جنگ اقتصادي هستيم نيازمند کار جهادي و تلاش بيشتر هستيم و بايد تمام توان خود را در جهت خدمت رساني به مردم بکار بگيريم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2416
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.