5 اسفند بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس

7اسفندولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

7اسفندولادت حضرت امام خميني(ره)

14 اسفندروزاحسان ونيکوکاري

15اسفندروزدرختکاري

17اسفندولادت امام محمدباقر(ع)

19اسفندشهادت امام علي النقي الهادي(ع)

26اسفندولادت حضرت امام محمدتقي(ع)

29اسفندولادت حضرت امام علي(ع)

29اسفندروزملي شدن صنعت نفت ايران

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 4057
هفته جاری: 29034
ماه جاری: 227123
تاکنون: 12289385
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه بانماينده ولي فقيه دراستان و ائمه جمعه استان: دولت به فرموده مقام معظم رهبري وتاکيد رياست محترم جمهوري خط مقدم جنگ اقتصادي است
 • استاندار همدان در جلسه با ائمه جمعه و روحانيون استان همدان گفت: در شرايط فعلي نيازمند وحدت و همدلي هستيم و به فرموده مقام معظم رهبري و تاکيد رياست محترم جمهور دولت، خط مقدم جنگ اقتصادي است و بايد همه به دولت جهت پيشبرد امور کمک کنند.
 •  

  استاندار همدان در جلسه با ائمه جمعه و روحانيون استان همدان گفت: در شرايط فعلي نيازمند وحدت و همدلي هستيم و به فرموده مقام معظم رهبري و تاکيد رياست محترم جمهور دولت، خط مقدم جنگ اقتصادي است و بايد همه به دولت جهت پيشبرد امور کمک کنند.

  استاندار همدان گفت: تحقق اهداف و دستاوردهاي انقلاب اسلامي يک وظيفه همگاني است و همه بايد تلاش کنند در جهت خدمت رساني بيشتر به مردم با وحدت و همدلي حرکت کنيم.

  مهندس شاهرخي گفت: روحانيون آگاه و انقلابي هميشه دغدغه نظام و انقلاب را داشته اند و نقش اساسي در جهت کمک به حل معضلات و مشکلات فرهنگي و اجتماعي در جامعه دارند چون روحانيت حلقه واسطه مردم و حاکميت هستند.

  استاندار همدان گفت: امسال مناسبت مهم چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را داريم و يک سال خاص است که بايد دستاوردهاي انقلاب به مردم گفته شود.

  مهندس شاهرخي اضافه کرد: 22 بهمن امسال بايد از سوي همه دستگاه هاي اجرايي به صورت ويژه ديده شود و در شرايط خاص فعلي نسبت به معرفي دستاوردهاي انقلاب تلاش کنيم.

  وي گفت: استکبار چهل سال است که به دنبال ضربه زدن به نظام است و از جنگ تحميلي تا داعش از برنامه هاي دشمن بود اما هيچ کدام از نقشه ها عملي نشده است علت آن تنها وحدت و همدلي مردم و پيوند مردم با رهبري بود.

  استاندار همدان گفت: 250 شبکه ماهواره اي براي ايجاد اختلاف و تفرقه عليه ايران اسلامي راه اندازي شده است و اين رسالت ما است که در برابر نقشه دشمن هوشيار باشيم.

  مهندس شاهرخي گفت: نقشه اصلي دشمن به جاي تهاجم نظامي، ايجاد اختلاف بين ملت و حاکميت است و به فرموده رهبر معظم انقلاب دولت خط مقدم جنگ اقتصادي است و امروز هر سه قوه به صورت ويژه همکاري خوبي با همديگر دارند و افق آينده کاملا روشن است.

  استاندار همدان گفت: سفر به شهرستان ها و ديدار با اقشار مختلف مردم درجهت تقويت اعتماد عمومي در اولويت است، البته در حوزه کاري مهمترين موضوع توجه به اشتغال زايي و حمايت از توليد و سرمايه گذاري است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2081
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.