مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 5888
هفته جاری: 22604
ماه جاری: 224830
تاکنون: 12893251
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: معيشت مردم جهت گيري اصلي بودجه 98 است
 • استاندار همدان با بيان اينکه لايحه بودجه 98 با نگرش وضعيت اقتصادي کنوني، به معيشت شهروندان توجه جدي دارد گفت: توجه به معيشت مردم جهت گيري اصلي بودجه است.
 • سيد سعيد شاهرخي روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بودجه سال آتي کشور بر توجه به معيشت مردم با حمايت از توليد، ايجاد اشتغال، رونق واحدهاي توليدي راکد، افزايش ظرفيت واحدهاي توليدي و جذب سرمايه گذاري تاکيد دارد. وي با بيان اينکه دولت معتقد است که توجه به معيشت مردم در سايه توجه به توليد و سرمايه گذاري بخش خصوصي محقق مي شود، اظهار داشت: در بودجه ارقامي براي بستر سازي حضور و جذب سرمايه گذار و حمايت از توليد پيش بيني شده است. استاندار همدان گفت: همچنين سياست هاي اقتصاد مقاومتي در بودجه سال 98 مورد تاکيد است و با توجه به برنامه هايي که در حوزه اقتصاد مقاومتي و فرماندهي اقتصاد مقاومتي در استان شکل گرفته، اين راهبرد با قدرت ادامه مي يابد. وي ادامه داد: در همين ارتباط سازمان مديريت استان ارقام بودجه را به تفکيک دستگاه ها و طرح هاي پيوست احصا کرده و علاوه بر بودجه استان، نگاه جدي به تبصره هاي پيوست آن داشته است. استاندار همدان اضافه کرد: در اين زمينه تکاليف و ارقام قابل توجهي که براي وزارتخانه ها در نظر گرفته شده است را همگي احصا کرده و در اختيار دستگاه هاي مختلف اجرايي قرار داده ايم. شاهرخي تاکيد کرد: امسال در مجموع بودجه استان همدان رشد قابل قبولي داشته و از جمله استانهايي هستيم که در حوزه عمراني 10 درصد و در حوزه هزينه اي 20 درصد رشد داشته ايم که نشان مي دهد آنچه که در اختيار استان است بين شهرستان هاي مختلف با رعايت ضوابط توزيع مي شود. وي با بيان اينکه اعتبارات عمراني استان همدان از 414 ميليارد تومان با 17 درصد رشد به 485 ميليارد تومان رسيده است، افزود: اعتبار هزينه اي نيز با 20 درصد رشد از 279 ميليارد تومان به 334 ميليارد تومان افزايش يافت.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 171
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.