مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 5905
هفته جاری: 22621
ماه جاری: 224847
تاکنون: 12893266
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: جذب سرمايه گذار و حمايت از توليد در اولويت است+تصاويردرگالري
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه با مديران بخش صنعت، معدن و کشاورزي استان، سياست هاي اين بخش را مورد بررسي قرار دارد و گفت: هدف گذاري ما حمايت از توليد و جذب سرمايه گذار است و بايد همه دستگاه هاي اقتصادي استان در اين راستا حرکت کنند.
 •  

  مهندس شاهرخي استاندار همدان در جلسه با مديران بخش صنعت، معدن و کشاورزي استان، سياست هاي اين بخش را مورد بررسي قرار دارد و گفت: هدف گذاري ما حمايت از توليد و جذب سرمايه گذار است و بايد همه دستگاه هاي اقتصادي استان در اين راستا حرکت کنند.

  استاندار همدان گفت: دولت به تنهايي نمي تواند اشتغال را به سرانجام برساند و حتما نياز است بخش خصوصي در کنار دولت باشد.

  مهندس شاهرخي گفت: شناسايي واخدهايي که زير 50 درصد فعال هستند يک اولويت است و بايد سعي شود واحدهاي توليدي تعطيل شده را به چرخه توليد بازگردانيم و بخش خصوصي را به کمک توليد دعوت کنيم.

  استاندار همدان گفت: براي جذب سرمايه گذار بايد زمينه فعاليت فراهم شود و همه دستگاه هاي اقتصادي اقداماتي در جهت تسهيل در امر سرمايه گذاري انجام دهند تا سرمايه گذار با آرامش و اطمينان در استان فعاليت کند.

  مهندس شاهرخي گفت: برنامه آمايش حوزه صنعت آماده شود و همه مسائل مهم در اين حوزه از جمله امر اشتغالزايي بخش صنعت و حتي شهرک هاي صنعتي يک گزارش کارشناسي کامل براي جلسه بعد آماده کند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1303
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.