مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 5866
هفته جاری: 22582
ماه جاری: 224808
تاکنون: 12893234
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مهندس شاهرخي استاندار همدان: تفکر هاشمي رفسنجاني براي هميشه ماندگار است/ سند سه ساله راهبردي استان در حال تهيه است
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان: تفکر هاشمي رفسنجاني براي هميشه ماندگار است/ سند سه ساله راهبردي استان در حال تهيه است
 •  

  شاهرخي استاندار همدان درجلسه اقتصاد مقاومتي با اشاره به دومين سالگرد رحلت حضرت آيت ا... هاشمي رفسنجاني گفت: تفکر و شيوه مديريت آيت ا... هاشمي رفسنجاني براي هميشه ماندگار و جاودان است و آيت ا... هاشمي در عين بزرکي و شجاعي که داشت اما هميشه مظلوم بود و نقش تاثير گذار هاشمي در انقلاب، دفاع مقدس و سازندگي براي همه مردم کاملا روشن است و کسي نمي تواند اين همه خدمات را فراموش کند.

  استاندار همدان گفت: اساس سياست هاي اقتصاد مقاومتي تاکيد بر اشتغال و معيشت با تکيه بر داشته ها و ظرفت هاي داخلي است.

  مهندس شاهرخي گفت: سند سه ساله راهبردي استان در حال تهيه و آمده شد است و اجراي اين سند مي تواند توسعه استان را شتاب ويژه اي ببخشد.

  استاندار همدان گفت: گزارش عملکرد ها بايد به سمت اثربخشي باشد و مديران دستگاه هاي اجرايي متناسب با ظرفيت شهرستان ها در جهت تقويت موضوع مهم سرمايه گذاري تلاش کنند.

  مهندس شاهرخي گفت: واگذاري پروژه هاي دولتي به بخش خصوصي در اولويت است و در اين زمينه استان همدان عملکرد موفق و خوبي داشته است اما بايد سعي شود پروژه ها بر اساس قانون به بخش خصوصي واگذار شود تا دولت در کنار بخش خصوصي بتواند زمينه توسعه پايدار را فراهم آورد.

  مهندس شاهرخي گفت: واحدهاي نيمه تعطيل و مشکل دار تعيين تکليف شود و سعي شود واحدهاي نيمه کاره به چرخه توليد برگردد تا زمينه اشتغال و رونق توليد فراهم گردد.

  استاندار همدان گفت: اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي بدون جذب سرمايه گذار امکان پذير نيست و موانع از سر راه حضور سرمايه گذار برداشته شود.

  مهندس شاهرخي گفت: هيچ سرمايه گذاري نبايد دغدغه مجوز، ماليات و محيط زيست داشته باشد و همه دستگاه ها زمينه جذب سرمايه گذار را فراهم کنند و انتظار است که همه فعال وارد شوند و ارزيابي اصلي مديران در جذب سرمايه گذار است.

  استاندار همدان گفت: در حوزه اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي يکي از نکات مهم و اساسي استفاده بهينه از آب و توجه به روش هاي نوين آبياري است که بايد در اولويت باشد.

  مهندس شاهرخي گفت: نقش استاندارد در جامعه بسيار با اهميت است و بايد در اين حوزه به سمت استاندارد سازي حرکت کنيم و در جهت اطلاع رساني موضوع مهم استاندارد سازي تلاش کنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1280
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.