مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 39
هفته جاری: 69015
ماه جاری: 15285
تاکنون: 14045257
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  سرپرست معاونت سياسي استانداري همدان: اعضاي سمن‌هاي همدان مديران را از لايه‌هاي زيرين جامعه آگاه کنند
 • سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان گفت: اعضاي سازمان هاي مردم نهاد استان همدان بايد مديران و مسئولان را از لايه هاي زيرين جامعه آگاه کنند.
 • به گزارش  مهر، ابوالقاسم الماسي پيش از ظهر يکشنبه در نشست با اعضاي مجمع سازمان هاي مردم نهاد جوانان استان همدان با بيان اينکه مسئولان چه بخواهند و چه نخواهند در مقابل جوانان مسئوليت و رسالت دارند چراکه بايد کشور را به قشر جوان تحويل داد، گفت: استفاده از پتانسيل و انرژي جوانان امري ضروري است.

  وي با تاکيد بر استفاده از تمامي امکانات موجود براي حل مشکلات جوانان و بيان اينکه بايد برنامه هاي حوزه جوانان در همه جوانب روشن و واضح باشد، گفت: سازمانهاي مردم نهاد از ارکان مهم توسعه و پيشرفت نظام هستند

  الماسي با بيان اينکه سازمان هاي مردم نهاد بايد مديران و مسئولان را از لايه هاي زيرين جامعه آگاه کنند تا متناسب با اين آگاهي ها، تصميم گيري و برنامه ريزي لازم صورت گيرد، ادامه داد: جوانان توان ايجاد و انتقال يک پيام، جريان و حرکت را دارند و بايد در رساندن پيام ها به آن ها کمک کرد.

  الماسي بابيان اينکه تغيير نگرش مديران نسبت به ظرفيت هاي جوانان دشوار است و جوانان بايد در قالب سمن ها پيگير رسيدن به جايگاه واقعي خود باشند، گفت: سازمان هاي مردم نهاد با ارتباطات مردمي و حضوري که در اجتماع دارند، در کنار سيستم اداري مي توانند از بروز آسيب هاي اجتماعي جلوگيري کنند.

  سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري همدان با تاکيد بر اينکه اگر سازمان‌هاي مردم نهاد قوام داشته باشند، ادارات و نهادهاي دولتي هم کارايي بهتري خواهند داشت، عنوان کرد: تشکل ها بايد با برداشتن و شکستن محدوديت ها کارها را پيش ببرند.

  وي با بيان اينکه جوانان نبايد تسليم موانع و مشکلات شوند خواستار تلاش براي افزايش مشارکت اجتماعي شد و گفت: سمنها بايد در اين راستا قدم بردارند.

  سرپرست معاونت فرهنگي و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان نيز با بيان اينکه سمن هاي جوانان همدان با انگيزه بالا و با تخصص متناسب خلاهاي دستگاه هاي دولتي را پر کرده و در راستاي خدمت به جامعه گام برمي‌دارند، گفت: همدان از استان هاي برتر کشور در حوزه سازمان هاي مردم نهاد است.

  محرم روزبه بيشترين فعاليت سمن هاي زيرمجموعه اداره ورزش و جوانان استان همدان را در حوزه هاي گردشگري، علمي پژوهشي، سبک زندگي اسلامي و خانواده و فضاي مجازي، خيريه، آسيب هاي اجتماعي، مذهبي، اجتماعي، کارآفريني و فرهنگي هنري برشمرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1984
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.