مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 0
هفته جاری: 68825
ماه جاری: 15095
تاکنون: 14045130
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  سرپرست پدافند غيرعامل استانداري همدان: استانداري همدان از طرح هاي پژوهشي حوزه پدافندغيرعامل حمايت مي‌کند
 • سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري همدان گفت: اداره کل پدافند غيرعامل استانداري همدان از طرح هاي پژوهشي حوزه پدافند غيرعامل حمايت مي‌کند.
 • به گزارش  مهر، عبدالله اميري ظهر دوشنبه در جلسه کارگروه فرهنگي، آموزشي و اجتماعي پدافند غيرعامل استان همدان با اشاره به تغيير ماهيت تهديدها و آسيب هاي دشمن در تمام ابعاد افزود: طراحي قرارگاه فرهنگي براي مقابله با عمليات رواني و تهديد فرهنگي دشمن امري ضروري است.

  وي با بيان اينکه با توجه به عمليات رواني و تهديد و تهاجم فرهنگي دشمن طراحي و راه اندازي قرارگاه فرهنگي براي مقابله با اين تهديدها امري لازم است، گفت: وظيفه اصلي پدافند غيرعامل پيشگيري و مصون سازي جامعه در برابر تهديدها و آسيب هاي دشمن است.

  اميري تأکيد کرد: دستگاه هاي فرهنگي نقش مهمي در خصوص آموزش، اطلاع رساني و فرهنگ سازي در اين حوزه دارند.

  سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري همدان تاکيد کرد: بايد در کارگروه فرهنگي، آموزشي و اجتماعي برنامه هاي فرهنگي و آموزشي براي مقابله با تهديدها و کاهش آسيب پذيري و ارتقاء آمادگي مردم در شرايط اضطراري تدوين و طراحي شود.

  وي افزود: ايجاد هماهنگي در سازمان ها براي آموزش پدافند غيرعامل به مردم و اطلاع رساني عمومي در شرايط اضطراري از وظايف اين کارگروه است.

  اميري افزود: اداره کل پدافند غيرعامل استاندار همدان آمادگي برگزاري دوره هاي آموزشي براي اقشار مختلف و حمايت از طرح هاي پژوهشي اين حوزه را دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/11/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2074
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.