5 اسفند بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس

7اسفندولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

7اسفندولادت حضرت امام خميني(ره)

14 اسفندروزاحسان ونيکوکاري

15اسفندروزدرختکاري

17اسفندولادت امام محمدباقر(ع)

19اسفندشهادت امام علي النقي الهادي(ع)

26اسفندولادت حضرت امام محمدتقي(ع)

29اسفندولادت حضرت امام علي(ع)

29اسفندروزملي شدن صنعت نفت ايران

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 4042
هفته جاری: 29019
ماه جاری: 227108
تاکنون: 12289370
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان در ديدار معتمدين+تصاويردرگالري
 • بازاريان ما انقلابي و متدين هستند
 •  

   

  استاندار همدان در ديدار جمعي از معتمدين شهر همدان گفت: بازاريان قشر تأثيرگذار و بي بديل هستند که امتحان خود را چه در دوران جنگ و چه در دوران انقلاب به خوبي پس دادند و اکثريت بازاريان افراد متدين و انقلابي هستند.

  مهندس شاهر گفت: ما بعنوان نماينده دولت در کنار بازاريان هستيم و نمي‌توان حساب يک يا دو نفر را به حساب جامعه بزرگ بازار گذاشت .

  مهندس شاهرخي گفت: انقلاب اسلامي در سالهاي اخير با هوشمندي و آگاهي از همه توطئه‌ها گذشت و دشمن هر طراحي که براي ايران داشت شکست خورد و علت اصلي آن هوشياري مردم و وجود وحدت و همدلي بين مجموعه‌ها بوده است.

  استاندار همدان گفت: نگاه ما به مديريت ، نگاه خدکت گذاري است و تمام توان خود را براي خدمت‌رساني به مردم بکار مي‌گيريم و کساني که در بدنه مديريتي هستند بايد اعتقدي و قلبي به خدکت بي منت به مردم کار کنند.

  وي اضافه کرد : مردم همدان، خداترس و جزء بهترين ها هستند و لقب دارالمومنين براي همين به مردم همدان داده شده است و اين يک افتخار است.

  استاندار همدان گفت : فرهنگ و تمدن همدان باعث افتخار است و هيچ شهري چون همدان پيدا نمي‌شود که 3200 سال مدنيت فرهنگ داشته باشد.

  استاندار همدان گفت: همدان داراي 1800 اثر فاخر تاريخي و فرهنگي است و اين يک ظرفيت بزرگ است که بايد به همه دنيا معرفي شود.

  مهندس شاهرخي گفت: نعمت وحدت و همدلي در همدان يک فرصت است که بايذ ارتقاء پيدا کند و هر کس در هر جناح و تفکري که براي توسعه استان تلاش کند استقبال مي‌کنيم، و امروز مهم منافع مردم است از منافع جناح ها.

  استاندار همدان گفت: دولت بدنبال بسترسازي فراهم کردن شرايط جهت واگذاري امور به مردم و مشارکت دادن مردم و گروههاي مختلف در امورات مختلف است.

  مهندس شاهرخي گفت: دولت خط مقدم تحريم هاست و بازاريان خط مقدم جنگ اقتصادي دشمن هستند و بازاريان بايد سعي کنند در برابر نقشه دشمن پيروز شوند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 55
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.