مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 5924
هفته جاری: 61751
ماه جاری: 298099
تاکنون: 13195470
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: پدافندغيرعامل مستتقل از مديريت بحران است
 • آزادبخت معاون سياسي استاندارهمدان گفت:پدافند غيرعامل به بررسي حوادثي مي پردازد که انسان ها مسبب اصلي آن هستند به همين دليل بايد وظايفش از ستاد مديريت بحران تفکيک شود.
 • مصطفي آزادبخت در شوراي پدافند غيرعامل استان همدان اظهار داشت: بايد در اين عرصه ابتدا اعضا در بخش صورت مسئله به اشتراک برسند چرا که پدافند غيرعامل به موضوعات غير طبيعي مي پردازد اما در برخي حوزه ها مباحثش با ستاد بحران مشترک مي شود که اين نيز مشکلاتي به وجود مي آورد. وي با تأکيد بر اينکه پدافند غيرعامل موضوعاتي را در بر مي گيرد که انسان مسبب آن هستند گفت: ما در اين حوزه و براي آگاه سازي بيشتر مردم نياز به اطلاع رساني داريم ضمن اينکه خود اعضا نيز بايد نسبت به شرح وظايف شان آگاه باشند. معاون استاندار همدان با تأکيد بر لزوم فرهنگ سازي در جامعه بيان کرد: بايد ميزگردها و نشست هاي تخصصي در رسانه هايي مانند صدا و سيما نسبت به آگاه سازي بيشتر مردم اقدام کنيم تا اينگونه وضعيت جامعه در حوزه پدافند غيرعامل بهبود يابد. وي با تأکيد بر لزوم جدايي کارکردهاي شوراي پدافند غيرعامل استان از ستاد بحران گفت: بايد برخي مسائل را شفاف کنيم مثلا وقتي درباره زلزله مي خواهيم حرف بزنيم بايد بدانيم که اين اتفاق و مديريت آن در حوزه اختيارات ستاد بحران تعريف شده است و جزء وظايف پدافند غيرعامل نيست.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 434
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.