5 اسفند بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس

7اسفندولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

7اسفندولادت حضرت امام خميني(ره)

14 اسفندروزاحسان ونيکوکاري

15اسفندروزدرختکاري

17اسفندولادت امام محمدباقر(ع)

19اسفندشهادت امام علي النقي الهادي(ع)

26اسفندولادت حضرت امام محمدتقي(ع)

29اسفندولادت حضرت امام علي(ع)

29اسفندروزملي شدن صنعت نفت ايران

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 4045
هفته جاری: 29022
ماه جاری: 227111
تاکنون: 12289373
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: جامعه علمي براي فضاي مجازي نسخه بپيچد
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان به استفاده از اندوخته علمي حوزويان و دانشگاهيان براي حل آسيب هاي اجتماعي تاکيد کرد و گفت: جامعه علمي براي استفاده صحيح از فضاي مجازي نسخه علمي ارائه کند.
 • به گزارش ايرنا مصطفي آزادبخت روز چهارشنبه در جلسه اعضاي کارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي استان همدان اظهار داشت: استفاده نادرست از فضاي مجازي يکي از آسيب هاي اجتماعي است و دانشگاهيان و حوزويان براي هدايت به مسير درست و استفاده مثبت از اين فناوري نسخه هاي نوين و مفيد بپيچند.
  وي اضافه کرد: جامعه علمي مسئوليت سنگيني در قبال مسائل فرهنگي و اجتماعي دارد و بايد به بهترين شکل رسالت خود را انجام دهد.
  آزادبخت خاطرنشان کرد: استفاده از فضاي مجازي در کشورهاي توسعه يافته به سمت مثبت و علمي هدايت شده است، درحالي که در جامعه ايراني بيشتر به کارکردهاي منفي اين فناوري توجه مي شود.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماي استاندار همدان از دانشگاه بوعلي سينا براي انجام طرح تحقيقاتي «بررسي تاثير فضاي مجازي در بخش هاي اجتماعي، فرهنگي و سياسي همدان» قدرداني کرد و گفت: دستگاه هاي اجرايي و متوليان امور اينگونه يافته هاي علمي را مدنظر قرار داده و به مرحله اجرا و عمل برسانند.
  وي با بيان اينکه مردم ايران از گنجينه غني دين اسلام بهره مند هستند افزود: عمل به توصيه هاي ديني قوي ترين سپر در برابر آسيب هاي اجتماعي است.
  آزادبخت راه اندازي پايگاه خدمات اجتماعي در چهار منطقه حاشيه شهر همدان را موثر ارزيابي کرد و گفت: مناطق خزر، حصار مطهري، ديزج و حصار امام خميني (ره) از مناطق آسيب پذيري هستند که با همت بهزيستي کار پيشگيري و درمان آسيب هاي اجتماعي در اين مناطق انجام مي شود.
  وي مشارکت تشکل هاي مردمي و اهالي محله ها و مناطق فوق با مددکاران پايگاه هاي خدمات اجتماعي را ضروري دانست و خاطرنشان کرد: اين همکاري و همدلي براي شناسايي و محافظت به موقع از افراد در معرض آسيب بسيار اهميت دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 41
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.