5 اسفند بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس

7اسفندولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

7اسفندولادت حضرت امام خميني(ره)

14 اسفندروزاحسان ونيکوکاري

15اسفندروزدرختکاري

17اسفندولادت امام محمدباقر(ع)

19اسفندشهادت امام علي النقي الهادي(ع)

26اسفندولادت حضرت امام محمدتقي(ع)

29اسفندولادت حضرت امام علي(ع)

29اسفندروزملي شدن صنعت نفت ايران

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 3991
هفته جاری: 28968
ماه جاری: 227057
تاکنون: 12289320
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: دستگاه هاي اجرايي در تدوين سند اشتغال همکاري کنند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: اشتغال اولويت نخست در پيشبرد اهداف اين استان است و دستگاه هاي مختلف اجرايي بايد در تدوين اين سند همکاري داشته باشند.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي روز چهارشنبه در جلسه اعضاي کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان همدان افزود: سند اشتغال استان نقشه راه و تکليفي براي همه دستگاه‌ها است و اولويت ما در استان نيز توجه به معيشت و اشتغال مردم است.
  وي با بيان اينکه بايد عزم جدي و قوي استاني به تاسي از سياست‌هاي ملي وجود داشته باشد تاکيد کرد: بايد ظرفيت‌هاي استان شناخته و دسته‌بندي و همه ظرفيت‌هاي همدان به صورت بخشي و به تفکيک شهرستاني مشخص شود.
  شاهرخي با اشاره به اينکه بايد شغل به معناي واقعي ايجاد کرد اظهار داشت: با توجه به برنامه ششم توسعه به عنوان يکي از 31 استان پازل کشور نگاهمان به اين برنامه باشد به‌ طوريکه اگر بنا باشد ما هم در توسعه کشور نقش داشته و با کشور همگام باشيم، بايد برنامه راهبردي و عملياتي داشته باشيم.
  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه سيستم ما در تصميم‌گيري‌ها ديکتاتوري نبوده و مشارکتي است، گفت: به اعتقاد من در استان همدان مي‌توانيم بيش از 19 هزار و 200 شغل ايجاد کنيم به‌ شرطي که منابع را به صورت هدفمند به ‌کار ببريم.
  شاهرخي با اشاره به اينکه 2 هزار و 371 ميليارد تومان تسهيلات توسعه اشتغال رقم خوبي است بيان کرد: بايد تلاشمان را براي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي به کار ببريم و هنر ما اين است که دست کم معادل اين رقم را سرمايه‌گذاري بخش خصوصي جذب کنيم.
  وي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي درخواست کرد: نگاه‌ به سرمايه‌گذاري را تغيير دهند و براي سرمايه‌گذار فرش قرمز بيندازيد.
  استاندار همدان با بيان اينکه بانک‌ها در پرداخت تسهيلات اشتغال خوش درخشيدند افزود: بايد تفويض اختيار بيشتري به بانک‌هاي استاني داده شود.
  شاهرخي با بيان اينکه سند اشتغال استان تا 15 فروردين به دستگاه‌هاي اجرايي ابلاغ مي‌شود، ابراز کرد: ملاک ارزيابي مديران و ادامه همکاري اجراي اين سند است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 39
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.