6 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 7918
هفته جاری: 27745
ماه جاری: 42449
تاکنون: 15296240
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان:صنعت گردشگري همدان مسير رونق و شکوفايي را طي مي کند
 • معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان از توجه به صنعت گردشگري همدان طي سال هاي اخير سخن گفت و افزود: صنعت گردشگري همدان مسير رونق و شکوفايي را طي مي کند.
 • به گزارش خبرنگار مهر، اعضاي ستاد اجرايي خدمات سفر استان با برنامه ريزي و هماهنگي‌هاي قبلي براي استقبال از نخستين مسافران در ورودي شهر همدان حاضر شدند. معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان و دبير ستاد اجرايي خدمات سفر استان همدان با در دست داشتن شاخه گل و هديه که متشکل از سوغات، دفترچه‌هاي تبليغاتي و هديه بود از مسافران استقبال کردند. محمودرضا عراقي و علي مالمير به سه نفر از مسافران با دادن هديه فرهنگي خير مقدم گفتند که اين مسافران خوش اقبال از تهران، مشهد و ساوه بودند. معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان در حاشيه برگزاري اين برنامه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: طبق روال سال‌هاي گذشته در نخستين روز از فروردين ماه با همراهي اعضاي ستاد اجرايي خدمات سفر استان هدمان به استقبال مسافران آمده‌ايم. محمودرضا عراقي با بيان اينکه از مسافران به جهت انتخاب همدان به عنوان مقصد سفر قدرداني مي‌کنيم، گفت: سعي مسئولان استان همدان بر اين است که به مسافراني که همدان را مقصد سفر انتخاب مي‌کنند خدمات شايسته اي ارائه شود. عراقي با بيان اينکه طي سال‌هاي اخير به صنعت گردشگري همدان توجه ويژه اي شده است، گفت: آمارها نشان دهنده آن است که طي سال‌هاي اخير مسافران بيشتري همدان را براي سفر انتخاب کرده‌اند. وي با ابراز اميدواري مبني بر اينکه توسعه گردشگري استان همدان موجب رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال در اين استان شود، گفت: اميدواريم همه اين اتفاقات منجر به افزايش سطح رفاه زندگي مردم شود.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/01/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2519
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.