مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 0
هفته جاری: 68843
ماه جاری: 15113
تاکنون: 14045143
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رييس سازمان جنگل ها: تمامي عرصه هاي منابع طبيعي کشور حدنگاري مي شود
 • رييس سازمان جنگلها، مراتع و آبخيزداري کشور گفت: براي تمامي عرصه‌هاي منابع طبيعي کشور تا پايان سال 98 نقشه حدنگاري تهيه مي شود.
 • خليل آقايي روز سه شنبه در بازديد از طرح هاي آبخيزداري ايستگاه تحقيقاتي پژوهشي معرف زوجي گنبد همدان بيان کرد: طرح حد نگاري (کاداستر) سال گذشته در 14 ميليون هکتار از عرصه هاي طبيعي کشور اجرايي شده و براي 32 ميليون هکتار از اراضي منابع طبيعي نقشه کاداستر تهيه شده است.
  وي ادامه داد: تهيه نقشه کاداستر براي اراضي جنگلي و ساحلي از اولويت هاي سال جاري سازمان جنگل ها است چرا که وجود اين نقشه و مشخص شدن مستثنيات و اطلاعات توصيفي زمين ها در رفع اختلافات مردم با سازمان جنگل‌ها و دولت تاثير مثبت دارد.
  رييس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري کشور گفت: طرح کاداستر با هدف حفظ، احيا و صيانت از اراضي ملي به عنوان امانت آيندگان و مشخص شدن حد و مرز اراضي خصوصي، شخصي با اراضي ملي تهيه شده است.
  آقايي اظهار داشت: استقبال و مشارکت مردم در شتاب بخشي به اجراي طرح هاي آبخيزداري و بيابان زدايي موثر است و هم اينک مردم همکاري مناسبي دارند.
  وي اضافه کرد: رهبر فرزانه انقلاب، دولت و مجلس شوراي اسلامي باور عميق و حمايت خوبي براي مبارزه با پديده خشکسالي و اجراي طرح هاي آبخيزداري دارند که اين حمايت ها تکليف سازمان جنگل‌ها را سنگين کرده است.
  رييس سازمان جنگلها، مراتع و آبخيزداري وضعيت همدان در اجراي طرح هاي حوزه آبخيزداري و جنگل کاري را خوب توصيف کرد و گفت: رهبري انقلاب در سال جاري اجازه اختصاص 150 ميليون يورو از صندوق توسعه ملي براي اجراي طرح‌هاي منابع طبيعي و آبخيزداري را داده اند که در اين راستا مجلس و دولت نيز اين مبلغ را مصوب و به نهادها ابلاغ کرده اند.
  آقايي با بيان اينکه رهبر انقلاب سال گذشته 200 ميليون دلار به طرح هاي آبخيزداري اختصاص دادند بيان کرد: 6 هزار و 84 نقطه فعاليت‌ سازه‌ مکانيکي در عرصه يک‌ ميليون و 200 هزار هکتار از اراضي ملي کشور سال گذشته اجرا شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1518
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.