'
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 4070
هفته جاری: 4070
ماه جاری: 262169
تاکنون: 12525626
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تحليل روز: ادامه انتصاب بانوان همداني در پست هاي مديريتي
 • تحليل روز: ادامه انتصاب بانوان همداني در پست هاي مديريتي
 • بر اساس سياست هاي دولت تدبير و اميد و تاکيد رئيس جمهور محترم، در سال گذشته و در زمان آغاز به کار دولت دوازدهم، استاندار همدان قول داد که در همه فرمانداري ها يک معاون از بانوان منصوب شود و در يک سال اخير با انتصاب معاونين فرماندار شهرهاي همدان، رزن، اسدآباد، ملاير و بهار شاهد اين هستيم که اين وعده استاندار در حال عملي شدن است و البته اين انتصابات ادامه خواهد داشت.
  نيمي از جامعه را بانوان تشکيل مي دهند و امروز بانوان ما تحصيل کرده و صاحب نظر هستند و بايد در پست هاي مديريتي به کار گرفته شوند و به آنها ميدان داده شود تا بتوانند توانمندي هاي خود را نشان دهند.
  در استان همدان بانوان توانمند و زيادي وجود دارد که مي توانند در عرصه هاي مختلف مديريتي تاثير گذار باشند و اگر بتوانيم از اين ظرفيت استفاده کنيم بي شک اعتماد بيشتر جامعه را که نيمي از آن بانوان هستند بدست خواهيم آورد.
  امروز و در جامعه اسلامي هدف بر اين است که در بحث زن و مرد فارغ از موارد قانوني و شرعي در بحث ها و محورهاي ديگر عدالت رعايت شود و يکي از مصداق هاي رعايت عدالت همين توجه به حوزه بانوان است و ديگر وقت آن رسيده که سعي شود در جهت رعايت عدالت اجتماعي در پست هاي مديريتي از بانوان فعال و توانمند به خوبي استفاده شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/05/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 531
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.