مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 15
امروز: 3770
هفته جاری: 55045
ماه جاری: 257271
تاکنون: 12921705
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  همايش پياده روي خانوادگي کارکنان استانداري همدان برگزار شد
 • همايش پياده روي خانوادگي کارکنان استانداري همدان به مناسبت هفته دولت با حضورهمکاران کارکنان اداري و معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار صبح روز جمعه 16 شهريور 97 در مسير زيباي تپه عباس آباد همدان برگزار شد.
 • همايش پياده روي خانوادگي کارکنان استانداري همدان به مناسبت هفته دولت با حضورهمکاران کارکنان اداري و معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار صبح روز جمعه 16 شهريور 97 در مسير زيباي تپه عباس آباد همدان برگزار شد. معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان در اين همايش با قدرداني از زحمات کارکنان استانداري که در راستاي خدمت به مردم است، گفت: اين برنامه بهانه اي بود تا خانواده ها دور هم جمع شوند و از اين فرصت براي سلامتي هرچه بيشتر بهره گرفته شود سيد سعيد شاهرخي، افزود: سلامت از نيازهاي اوليه انسان، پس از امنيت است و اين برنامه آغازي براي اجراي برنامه هاي بعدي و حرکت در اين مسير است در ادامه اين برنامه به خانواده هاي شرکت کننده درهمايش هدايايي داده شد و به مناسبت بازگشايي مدارس نيز هديه اي از سوي معاون سياسي و امنيتي به دانش آموزان حاضر اهدا شد. همايش پياده روي خانوادگي کارکنان استانداري همدان به پيشنهاد اداره کل روابط عمومي به کميته فرهنگي استانداري و با همکاري ادارات کل اداري و مالي و حراست استانداري برگزار شد.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/06/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 607
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.