مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 6314
هفته جاری: 23030
ماه جاری: 225256
تاکنون: 12893625
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي استاندار همدان: همدان در سايه بلوغ سياسي احزاب بي حاشيه است
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: رشد و بلوغ سياسي احزاب با گرايش هاي مختلف در استان موجب شده که هيچ حاشيه اي در همدان نداشته باشيم.
 • سيد سعيد شاهرخي روز يکشنبه در گفت و گوي اختصاصي با ايرنا اظهار داشت: استان شرايط مطلوبي دارد و تلاش کرديم همدان را از هرگونه حاشيه اي دور نگه داريم.
  وي با بيان اينکه احزاب مختلفي با ديدگاه هاي متفاوت در عرصه سياسي اين استان فعال هستند، افزود: بر همين اساس ماه گذشته خانه احزاب را به عنوان يک نهاد صنفي براي حمايت و پشتيباني از اين قشر راه اندازي کرديم.
  شاهرخي ادامه داد: در حال حاضر نمايندگان احزاب اين خانه را اداره و برنامه ريزي هاي لازم را براي تقويت احزاب با گرايش هاي مختلف انجام مي دهند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان بيان کرد: هم اکنون بيش از 50 حزب شناسنامه دار در سطح استان داريم که از اين تعداد حدود 23 حزب فعال است.
  شاهرخي همچنين به جايگاه و نقش اثرگذار سازمان هاي مردم نهاد (سمن ها) اشاره کرد و گفت: اعتقاد دولت بر اين است در هر عرصه اي تمامي امور را به مردم واگذار کند که يکي از راه هاي آن شکل گيري سمن ها با سلايق و تخصص هاي مختلف است.
  وي با اشاره به فعاليت سمن ها در حوزه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، آموزشي، بهداشتي و زيست محيطي در اين استان افزود: شرايط را به گونه اي فراهم کرده ايم تا سمن ها بتوانند در کمترين زمان ممکن مجوز بگيرند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان تاکيد کرد: تلاش ما بر اين است علاوه بر تقويت سازمان هاي مردم نهاد در استان، از نظر کمي و کيفي نيز سمن ها رشد و بالندگي داشته باشند.
  شاهرخي خاطرنشان کرد: به مديران دستگاه هاي اجرايي تاکيد کرده ايم براي شتاب دهي در انجام کارها و در واگذاري اموري که قابل واگذاري به سمن ها است، هرچه سريعتر اقدام کنند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان کيفيت بخشي به سمن را از مهمترين اقدامات ماه هاي اخير برشمرد و گفت: در راستاي سرعت بخشيدن به امور سمن ها و آموزش به دستگاه هاي اجرايي براي نحوه برخورد با سمن ها نيز گام هايي در استان برداشته شده است.
  شاهرخي ابراز اميدواري کرد: با اين اقدامات بتوانيم توده هاي مختلف مردم با سلايق و ديدگاه هاي مختلف را در کارهايي که موجب رشد و اعتلاي جامعه مي شود، به سمن ها جذب کنيم.
  به گزارش ايرنا، بيش از 400 سازمان مردم نهاد هم اکنون در استان همدان فعاليت مي کند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/07/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 7752
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.