'
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 3955
هفته جاری: 45344
ماه جاری: 256711
تاکنون: 12520486
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  پيام مشترک نماينده ولي فقيه در استان و استاندار همدان به مناسبت يوم الله 13 آبان ماه
 • نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان و استاندار به مناسبت فرارسيدن 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهاني پيام مشترکي صادر کردند. در اين پيام مشترک آمده است
 •  

  بسم الله الرحمن الرحيم

   

  «ملت و دولت ايران در کنار يکديگر از هيچ‌يک از قدرتهاي استکباري واهمه ندارد» مقام معظم رهبري

  امسال در شرايطي ملت بزرگ ايران در يوم الله 13 آبان ماه انزجار خود را از استکبار جهاني اعلام مي دارند که استکبار به کمک اندک ايادي خود توطئه هاي جديدي را بر عليه مردم آزاده و مستقل ايران آغاز کرده است.

  به ياري خداوند متعال ، توطئه و دسيسه هاي غير قانوني ، غير انساني و نخ نما شده استکبار جهاني که نماد آن آمريکاي جهانخوار است، اين بار قبل از آغاز، شکست خورده و پيوند ملت با دولت ، نظام و حاکميت در پيروي از رهبري معظم انقلاب ،شکست مفتضحانه اي را براي آمريکا و مدعيان دروغين حقوق بشر در جهان به ارمغان آورده است.

  امروز يمن، سرزمين هاي اشغالي، افغانستان ، سوريه و عراق نمونه هايي از دخالت غير قانوني و آئينه تمام نماي عملکرد و جنايات استکبار جهاني در حمايت از رژيم هاي جنايتکار و تروريست هاست و به خوبي نشان مي دهد که ليبراليسم مبتني بر بازار و اقتصاد، ارزشي براي جان انسانها قائل نيست و معادلات اين مکتب بر اساس پول و سود نوشته مي شود و حقوق بشر از اين ديدگاه، هماني است که در کنسولگري عربستان در ترکيه و با تروريسم دولتي اتفاق افتاد.

  ايران اسلامي امروز در اوج اقتدار توانسته است، دو رويي و خوي استکباري آمريکا را به جهان اثبات کند و در 13 آبان ماه امسال باز هم با اعلام نفي سلطه و پايبندي به استقلال کشور و با وحدت و همدلي بيشتر ، نقشه هاي جديد اين دشمن ديرينه ملت ايران را در اجراي برنامه‌هايي که عليه ملت آزاده ايران تدارک ديده است ، ناکام خواهد گذاشت هر چند بنا بر گفته رئيس جمهور محترم؛ آمريکا هر تحريم و کاري خواست عليه ملت ما انجام داده است و در آبان ماه اتفاق جديدي رخ نخواهد داد.

  از مردم شريف استان دعوت مي کنيم تا با حضور در مراسم 13 آبان ضمن تاکيد بر آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي، بار ديگر با رهبري معظم انقلاب و شهداي گرانقدر تجديد ميثاق کرده و نابودي استکبار و ايادي آن را فرياد کنند.

   

  غياث الدين طه محمدي محمد ناصر نيکبخت

  نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان استاندار همدان

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1500
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.