صاف وضعیت:
36.7°F / 2.6°C دمای هوا:
89% رطوبت:
30.36in / 1028hPa (Steady) فشار:
North جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 63
امروز: 1177
هفته جاری: 8056
ماه جاری: 205548
تاکنون: 11459532
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  عملکرد خوب استان همدان در خدمت رساني به زائرين
 • عملکرد خوب استان همدان در خدمت رساني به زائرين
 • هر سال استان همدان ميزبان جمع کثيري از زائران حسيني را دارد که به مناسبت (اربعين حسيني از نقاط مختلف کشور به استان همدان سفر مي کنند و راهي کشور عراق مي شوند.

  امسال نيز همچون سال هاي گذشته شاهد ميزباني خوب مردم استان همدان از زائرين اربعين حسيني بوديم که هنوز اين خدمت رساني ادامه دارد.

  تشکيل جلسات ستاد مردمي اربعين استان به صورت منظم باعث شد که شاهد هماهنگي و همکاري خوبي بين دستگاه هاي اجرايي استان باشيم، همه دستگاه هاي اجرايي در کنار تشکل هاي مردمي و نهادهاي غير دولتي سعي داشتند که خدمت رساني به زائرين را به بهترين شکل انجام دهند.

  از اعزام صدها دستگاه اتوبوس به مهران تا استقرار نماينده کشور عراق در همدان و اختصاص چندين تن آرد توسط کارخانه هاي استان همه اين ها حکايت از برنامه ريزي خوب جهت خدمت به زائرين توسط بخش دولتي و بخش خصوصي در استان همدان است که امسال نيز اين افتخار بزرگ يعني خدمت رساني به زائرين کربلا در ايام اربعين نصيب مديرانو بالاخص استان همدان شده است.

  به هر حال همه ما معتقديم که خدمت رساني به زائرين يک وظيفه ديني است که به خوبي توسط مردم به عنوان باني اصلي انجام مي شود اما نياز است که دستگــاه هاي دولتي در کنار مجــموعه ها و موکب ها سعي کنند خدمت رساني را تسهيل کنند که اين موضوع به خوبي انجام شده و اميدواريم که اين هماهنگي و همکاري در ساير مناسبت ها نيز ديده شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 55
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.