'
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 11
امروز: 4065
هفته جاری: 45454
ماه جاری: 256821
تاکنون: 12520592
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: حضور در راهپيمايي 13 آبان پاسخ کوبنده به جنگ رواني دشمن بود
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: حضور گسترده مردم در راهپيمايي 13 آبان پاسخ کوبنده به جنگ رواني ايجاد شده از سوي دولت آمريکا و ترامپ بود.
 • سيدسعيد شاهرخي روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: 13 آبان، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني است که در 40 سال بعد از انقلاب به عنوان يکي از آرمان هاي بزرگ ملت ايران از نسلي به نسل ديگر منتقل شده است.
  وي اضافه کرد: امروز حضور اثرگذار همه مردم به ويژه جوانان و نسل سوم در راهپيمايي 13 آبان، تجلي پيروزي جنگ اراده ها است و در اين جنگ، ملت و جوان ايران پيروز هستند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان ادامه داد: اين حضور پاسخي بر همه هجمه هاي دشمن در ماه هاي اخير بر کشور و ملت ايران بود که در قالب تحريم و فشارهاي اقتصادي نمود مي يافت.
  شاهرخي افزود: مردم با مشارکت گسترده در اين راهپيمايي پاسخي به جنگ رواني دونالد ترامپ رئيس جمهوري آمريکا دادند و اعلام کردند که مردم اهميتي براي اين فشارها و تحريم ها قائل نيستند.
  وي بيان کرد: معناي ديگر اين حضور پيوند ناگسستني نسل جديد با آرمان هاي انقلاب اسلامي و حفظ و به نمايش گذاشتن روحيه استکبار ستيزي بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب است.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب همچون جوانان دهه شصستي ها اين بار در شرايط جنگ اقتصادي با حضور خود پاسخ قدرنمند به استکبار دادند.
  شاهرخي ادامه داد: اقشار مختلف با پيوستن به خيل راهپيمايان بيان کردند که به خاطر اميال دنيوي از ارزش ها و آرمان هاي خود دست برنمي دارند.
  وي تاکيد کرد: نمايش بزرگ ملت ايران به ويژه جوانان در روز ملي مبارزه با استکبار به طور حتم معادلات دشمن را به هم مي زند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان اظهار داشت: راهپيمايي امسال از نظر کمي، گستردگي، محتوا و حال و هواي حضور مردم به ويژه جوانان و دانشجويان بسيار متفاوت و چشمگير بود.
  شاهرخي اضافه کرد: جمعيت علاقه مند با سردادن شعارهاي با مفهوم و ارزشي از جمله پافشاري بر شعار محوري «استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي» حرکتي ستودني، مايه مباهات و افتخار آفرين در تاريخ انقلاب به يادگار گذاشتند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1929
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.