30 دی 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 57
امروز: 5269
هفته جاری: 14256
ماه جاری: 396539
تاکنون: 15081890
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: اقدامات خوب و تاثيرگذاري در منطقه درگزين و کرفس در حال انجام است
 • استاندار همدان با اشاره به اينکه درکل استان کارهاي خوب درحوزه آب راه ،کشاورزي و راه آهن درحال انجام است، گفت: آهنگ رشد و پيشرفت در شهرستان درگزين قابل مشاهده بوده و اقدامات خوب وتاثيرگذار درمنطقه درگزين و کرفس درحال انجام است.
 • استاندار همدان: اقدامات خوب و تاثيرگذاري در منطقه درگزين و کرفس در حال انجام است

  استاندار همدان با اشاره به اينکه درکل استان کارهاي خوب درحوزه آب راه ،کشاورزي و راه آهن درحال انجام است، گفت: آهنگ رشد و پيشرفت در شهرستان درگزين قابل مشاهده بوده و اقدامات خوب وتاثيرگذار درمنطقه درگزين و کرفس درحال انجام است.

  به گزارش ايسناسيدسعيد شاهرخي در چهارمين روز از هفته دولن درشهرستان درگزين، افزود: طرح هاي اقتصادي پيش بيني شده وبه سرعت کار مي شود و منطقه آماده يک جهش درجهت آسايش مردم است.

   

  وي ادامه داد: يکي از کارهاي اساسي بحث بهداشت آب است که درشهرکرفس با اعتباري افزون بر18ميليارد تومان کلنگ زني مي شودو ظرف يکسال به بهره برداري مي رسد که از پساب خروجي آن دربخش هاي کشاورزي استفاده مي شود.

   

  نماينده مردم شهرستان درگزين و رزن در مجلس شوراي اسلامي نيز با بيان اينکه اقدامات و خدمات ارزنده اي در شهرستان درگزين انجام شده است، گفت: اجراي عمليات پروژه روکش اميريه-قروه  به طول  11کيلومتر با اعتباري افزون بر 11ميليارد ريال افتتاح شد.

   

  حسن لطفي با بيان اينکه شهر کرفس داراي پتانسيل هاي ويژه درحوزه صنعتي کشاورزي ومعدني است، افزود: 12 هزارهکتار اراضي کشاورزي ومنابع طبيعي داردوتقسيمات کشوري موافق کردند که روستاي کرفس به شهر ارتقا پيداکرد.

   

  پروژه نخستين مجتمع گردشگري شهرستان رزن با اعتباري افزون بر140ميليارد ريال و اشتغالزايي براي 25نفر توسط استاندار کلنگ زني شد.

   

  درادامه توليدي کفش تن پاک با اشتغالزايي 20 نفر و اعتباري افزون بر 1ميلياردو 200ميليون تومان افتتاح شد.

   

  و در پايان انبار ذخيره غلات به ظرفيت 30هزار تن و اعتبار 46ميليارد ريال درروستاي چايان افتتاح شد.

   

  گفتني است؛ استاندار همدان با استقبال فرماندار و امام جمعه وارد شهرستان درگزين شد و در نخستين برنامه با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدا اداي احترام کردند

  .

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/06   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 833
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.