30 دی 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 107
امروز: 5539
هفته جاری: 14526
ماه جاری: 396809
تاکنون: 15082139
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: مسئولان ديدار با خانواده شهدا را در برنامه‌ريزي کاري خود قراردهند
 • معاون سياسي امنيتي استاندار همدان گفت: مسئولان و مديران استان همدان بايد ديدار با خانواده شهدا را در برنامه‌ريزي کاري خود قراردهند.
 • به گزارش  مهر، مصطفي آزادبخت در چهارمين روز از هفته دولت به همراه مراد ناصري فرماندار نهاوند و اعضاي شوراي اداري اين شهرستان در گلزار شهدا حاضر و به مقام شامخ شهداي گرانقدر نهاوند اداي احترام کردند.

  معاون استاندار همدان همچنين به اتفاق فرماندار نهاوند و رئيس بنياد شهيد نهاوند با خانواده معظم شهيد ناصر شهبازي ديدار و از آنها دلجويي کرد.

  در اين ديدار مصطفي آزادبخت تاکيد کرد: مسئولان بايد به صورت دوره اي با خانواده معظم شهدا ديدار و از آنها دلجويي کنند چراکه همه موفقيت هاي جمهوري اسلامي ايران مرهون خون پاک شهداي گرانقدر است.

  معاون استاندار همدان با بيان اينکه ايثار مادران و پدران شهدا از شهداي ما بيشتر است، گفت: صحبت هاي دلگرم کننده خانواده شهدا در اميد دادن به جامعه به اندازه چندين سخنران مطرح تاثير گذار است چرا که از جان و دل سخن مي گويند.

  وي تاکيد کرد: انتظار ما همين است که مسئولين شهرستان علاوه بر فعاليت هاي عمراني و خدماتي نسبت به ارج نهادن به مسائل فرهنگي، ارزشي و اجتماعي حساس بوده و در برنامه هاي ديدار خانواده شهدا حضور پررنگ داشته باشند.  

  در اين ديدار علي خدارحمي رئيس بنياد شهيد نهاوند از ساخت مستند شهيد ناصر شهبازي و پخش آن از رسانه ملي خبر داد و گفت: شهيد ناصر شهبازي در بمباران منطقه عملياتي سر پل ذهاب در سال 1363به شهادت رسيد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/06   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 945
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.