8 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 79
امروز: 2149
هفته جاری: 49861
ماه جاری: 66523
تاکنون: 15879693
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي، امنيتي استاندار: زمينه‌ برگزاري انتخاباتي سالم در استان فراهم است.
 • آزاد بخت گفت :در استان آمادگي لازم براي برگزاري انتخابات را داريم .
 • آزاد بخت در جلسه ستاد انتخابات  استان گفت : حرکت در چهار چوب قانون و ضوابط انتخابات، سلامت انتخابات را تضمين کرده و عدم جانب داري از کانديدا و نگرش خاص را نمايش مي‌دهد.

  وي در ادامه افزود :در حال حاضر در سطح استان همدان، ستاد انتخابات جلساتي داشته و کميته هاي کاري و تخصصي را تشکيل داده است

  آزاد بخت گفت  :در استان آمادگي لازم براي برگزاري انتخابات را داريم .

   گفتني است در اين جلسه آخرين گزارش کميته هاي  ستاد انتخابات ارائه شد

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 496
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.