18 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 10752
هفته جاری: 10754
ماه جاری: 233147
تاکنون: 16433285
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: زيرساخت‌هاي سرمايه‌گذاري در کل استان همدان فراهم است
 • سرمايه‌گذاراني از کشور اندونزي در جلسه‌ با استاندار همدان از راه‌اندازي کارخانه فرآوري و بسته‌بندي قهوه در شهرستان اسدآباد خبردادند.
 • استاندار همدان در جمع اين سرمايه گذاران اندونزيايي گفت: جاذبه‌هاي گردشگري و طبيعي همدان ‌زمينه اقتصادي شدن سرمايه‌گذاري را مهيا کرده است‌.

  وي با بيان اينکه استان همدان با همکاري بخش خصوصي در مسير توسعه قرار دارد ادامه داد: استانداري براي رونق توليد و حمايت از سرمايه گذاران از هيچ کمکي دريغ نمي کند و زيرساخت‌هاي سرمايه‌گذاري در کل استان همدان فراهم است

  شاهرخي گفت: امروز همدان مسير توسعه را بهتر از قبل پيموده و به عنوان يک استان شاخص در کشور مطرح است و سرمايه گذاران زيادي را جذب کرده اما کساني که حفظ محيط زيست را مد نظر بگيرند انتخاب مي شوند.

  استاندار همدان گفت:  همدان در سال 2018 به عنوان پايتخت گردشگري کشورهاي آسيايي ميزبان نشست بين المللي اعضاي سازمان جهاني گردشگري بود .

  شاهرخي خاطرنشان کرد: همچنين هفته گذشته اين استان ميزبان اجلاس جهاني راه ابريشم بود که دستاوردهاي خوبي را اين رويدادهاي بين المللي براي استان همدان به ارمغان آورد.

  وي همچنين با اشاره به وجه اشتراک کشور ايران و اندونزي از نظر مذهب گفت: ما وجه اشتراکات زيادي داريم  و ضرورت دارد ارتباط را با کشورهاي اسلامي تقويت کنيم و اين حضور را به فال نيک مي گيريم.

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه به نمايندگي از دولت ايران از سرمايه گذاري و حضور سرمايه گذاران خارجي در استان حمايت مي‏کنيم ادامه داد: زيرساخت هاي سرمايه گذاري در استان فراهم است و با توجه به اينکه زميني که براي سرمايه گذاري انتخاب شده در اسدآباد قرار دارد از هفت سال بخشودگي مالياتي برخوردار است.

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 717
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.