6 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 7429
هفته جاری: 27256
ماه جاری: 41960
تاکنون: 15295798
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: تلاش ناجا ارتقاي امنيت اجتماعي را به همراه داشت
 • استاندار همدان گفت: تلاش و رشادت نيروي انتظامي به ويژه در حوزه اجتماعي موجب ارتقاي سرمايه و امنيت اجتماعي در کشور شده است.
 • سيد سعيد شاهرخي در صبحگاه مشترک نيروهاي مسلح همدان به مناسبت گراميداشت هفته نيروي انتظامي بيان کرد: نقش ناجا در بين نيروهاي مسلح کليدي و محوري است و ايثارگري، فداکاري، گذشت و خدمت بي‌منت پرسنل ناجا موجب ارتقاي سرمايه اجتماعي شده است.

  وي ادامه داد: نيروهاي ناجا با از خود گذشتگي موجب شدند ملت ايران احساس آرامش و امنيت کنند و اعتماد متقابل مردم و ناجا يک سرمايه بزرگ است.

  استاندار همدان اظهار داشت: دينداري و اخلاق‌مداري پليس موجب اعتماد مردم به اين نيرو شده و اين خدمات بدون کوچکترين منتي ارائه مي‌شود.

  شاهرخي افزود: با نگاهي به تاريخ پر افتخار جمهوري اسلامي در چهل سال گذشته برگ‌هاي زرين را شاهد هستيم که هر يک نشان از تعهد، دينداري و انقلابي‌گري ارکان مختلف نظام است.

  وي افزود: در بين برگ هاي پر افتخار، نقش نيروهاي مسلح بي بديل است که در اعلام حمايت همافران و نيروهاي مسلح از انقلاب، دفاع در هشت سال مقدس، مبارزه با گروهک هاي ضدانقلاب، تلاش و مجاهدت در عرصه سازندگي، اين افتخارات وجود دارد.

  استاندار همدان بيان کرد: امروز ناجا در عرصه هاي مختلف خوش درخشده است و مردم با نگاهي به هيبت پليس احساس آرامش و امنيت مي‌کنند.

  شاهرخي با بيان اينکه پليس امروز در جبهه‌هاي مختلف نقش موثر دارد ادامه داد: امنيت کنوني کشور را مديون هوشمندي پليس بوده همچنين مقابله با اشرار، حفاظت از مرزها از وظايف است که نيروهاي خدوم  ناجا در حال انجام آن است.

  وي گفت: در مقابله با باندهاي سازمان يافته موادمخدر، اين نيرو فضاي کشور را براي جولان قاچاقچيان ناامن کرده است همچنين در زمينه برخورد با کالاي قاچاق نقش پليس برجسته است.

  استاندار همدان افزود: در بحران هايي که ضد انقلاب به وسيله افراد فريب خورده انجام مي دهد حضور نيروي انتظامي در کنار مردم را به خوبي شاهد هستيم.

  شاهرخي گفت: ناجا علاوه بر تامين امنيت، در بحران هاي طبيعي نظير سيل و زلزله نيز در کنار و همراه با مردم و آسيب ديدگان بوده است و نقش پليس را پررنگ مي‌بينيم.

  وي اضافه کرد: ناجا با تبعيت از فرمانده معظم کل قوا و توان و ظرفيت نيروي تخصصي و استفاده از علوم روز،  ظرفيت خود را براي خدمت به مردم  بهره گرفته است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 137
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.