6 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 15
امروز: 7498
هفته جاری: 27325
ماه جاری: 42029
تاکنون: 15295864
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان در ديدار با رئيس سازمان خصوصي سازي: 100پروژه استان به بخش خصوصي واگذار مي‌شود
 • استاندار همدان در ديدار با رئيس سازمان خصوصي‌سازي گفت: از برنامه‌هاي استان همدان در سال جاري واگذاري 100 پروژه به بخش خصوصي است.

 • شاهرخي در اين ديدار در خصوص آخرين اقدامات صورت گرفته براي واگذاري پروژه سد خرم‌رود تويسرکان و درخواست تسريع اين واگذاري سخن گفت.
  استاندار همچنين در اين جلسه تاکيد کرد: تاکنون 546 پروژه در استان به بخش خصوصي واگذار شده است که واگذاري 100 پروژه ديگر در سال جاري در دستور کار و اقدام است.
  در اين ديدار، مفتح، نماينده مردم تويسرکان و صيدايي رئيس سازمان برنامه و بودجه استان، استاندار همدان را همراهي کردند


  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 590
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.