18 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 11146
هفته جاری: 11146
ماه جاری: 233539
تاکنون: 16433468
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون وزيرآموزش و پرورش : دانش آموزان محروم از تحصيل آموزش آنلاين مي گيرند
 • معاون وزيرآموزش و پرورش و رئيس سازمان مدارس غير دولتي گفت: در راستاي ريشه‌کني بي‌سوادي، دانش‌آموزان محروم از تحصيل، آموزش‌هاي لازم را به صورت آنلاين فرا مي‌گيرند
 • معاون وزيرو رئيس سازمان مدارس غير دولتي در شوراي پشتيباني سواد آموزي استان گفت : در راستاي ريشه‌کني بي‌سوادي، دانش‌آموزان محروم از تحصيل، آموزش‌هاي لازم را به صورت آنلاين فرا مي‌گيرند.

  مجتبي زيني وند در ادامه خاطر نشان کرد: در پايان برنامه ششم توسعه بايد 15درصد از دانش‌آموزان در مدارس زير نظر بخش خصوصي و غير انتفاعي تحصيل کنند.

  وي افزود: در حال حاضر نزديک به 10درصد از دانش‌آموزان استان همدان  در مدارس غيردولتي تحصيل مي‌کنند.

  معاون سياسي، امنيتي،فرهنگي استاندار نيز در اين جلسه گفت : تعامل سازنده اي بين آموزش و پرورش و دستگاه هاي اجرايي استان برقرار است.

  مصطفي آزاد بخت افزود: سرمايه‌گذاري در آموزش و پرورش اولويت نخست استان است چرا که آينده کشور در گرو پيشرفت دانش‌آموزان است.

  وي خاطر نشان کرد: بايد مناسب‌ترين زمين‌ها در اختيار آموزش و پرورش قرار گيرد. زمين‌هاي زيادي با عنوان کاربري آموزشي در سطح شهرهاي استان تعيين شده است اما آموزش و پرورش توان مالي براي خريد آن‌ها را ندارد.

  آزاد بخت تاکيد کرد: شهرداري همدان وظيفه دارد همکاري لازم در خصوص فراهم کردن زمين‌هاي آموزشي را با آموزش و پرورش داشته باشد.

  وي افزود: سرمايه‌گذاري در آموزش و پرورش عين توسعه و رشد مادي و معنوي کشور است.

  در ادامه آزاد بخت تصريح کرد:  95.6درصد از جمعيت اين استان باسواد هستند اما ما قانع نيستيم و با توجه به جايگاه فرهنگي و تاريخي همدان، بايد در بين سه استان کشور به لحاظ کمترين ميزان بيسوادي قرار گيريم

   

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 666
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.